Ryanair podwyższy opłaty za bagaż

Ryanair ponownie podwyszy opłaty za bagaż i za odprawe na lotnisku podaje niemiecki portal informacyjny ,,Welt-Online´´. Powodem jest wysoka cena ropy. Narazie nie wiadomo o ile wzrosnie ta opłata. Szef Michael O'Leary powiedział że w tym roku zysk Ryanair wyniesie +/- zero. Pozatym Ryanair planuje podnieść ceny swoich biletów o 5%. [Zrodlo: Welt-online. orginalny artykul: ,,Billigflieger Ryanair hebt Preise an´´ z 04.06.2008]
13/06/2008 13:12  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomekk-81 2008-06-17 18:36   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
na stronie FR nie mogę kupic biletów, ciągle jakieś błędy... żenada
gral 2008-06-16 17:32   
gral - Profil gral
hamburg: mieszkajacy w Niemczech Polak lecial irlandzka linia lotnicza z Niemiec na Wegry. wiesz co bym Ci odpisal na miejscu ULC? :)
hamburg 2008-06-16 17:16   
hamburg - Profil hamburg
no nie zartuje :-) Bede kulturalnie i powiem wszystko stanowczo tylko raz. Nie bede sie powtazal. Jak mi odmowi pomocy to sobie zapisze jej nazwisko i napisze skarge do ULC. Ja juz nie mam ochoty na takie przedszkole......ze nie maja adresu mailowego...jaki nie sa wstanie mi poddac prwidlowego numeru telefonu jak i faksu....i odmawjaja pomocy w kazdej rzeczy. Skaczyly sie zarty.
hamburg 2008-06-16 17:06   
hamburg - Profil hamburg
gral: No mogles :-) Wciekly to naprawde jestem.....i jak zobacze ich niebieskie kubraczki z szafy babci to jeszcze bardziej zrobie sie agresywny. Zobaczycie, jeszcze tvn24 bedzie o mnie reportaz nadawac ,,Polski pasazer zaatokowal pania z Customer Service w Dublinie. Zuczil sie naja i zaczal ja dusic potym jak mu odmowila pomoc z odzykanie pienadzy za zniszczana torbe przez Ryanair w locie z Bremy do Budapesztu w marcu tego roku. Kobieta trafila na ostry dyzur. Meszczyzna na czeka na sprawe w sadzie. Komentaz MOLa: ,,Okolicznasc ktora sie stala w srode na dublinskim lotnisku jest dobrym przykladem na to aby podrozowac wylaczenie z bagazem podreczny. Wtedy pasazer sam odpowiada za torbe i FR nie moze mu tej torby zniszczyc.´´ :-))))))))))
gral 2008-06-16 16:58   
gral - Profil gral
hamburg: wczoraj czekalem w DUB dlugo na bagaz z EI, tuz przy stanowisku Customer Service FR. Przez chwile sie nawet zastanawialem czy uprzedzic te biedne kobitki (a siedzialo ich tam ze 4) ze w srode zaatakuje ich wsciekly Hamburg :)
szot 2008-06-16 15:32   
szot - Profil szot
adams: jeszcze będzie musiała mu zapłacić, bo on taki biedny. Ale i szansa dla niego na reklamę i przypomnienie się potencjalnym pasażerom...
adams 2008-06-16 15:30   
adams - Profil adams
tomekk; masz u mnie 6!!! ;o)/ No ale ciekawe czy MOLowi chciałoby się przyjechac do Moniki Olejnik ;-) na wywiad ;D ?
szot 2008-06-16 15:25   
szot - Profil szot
potwierdzam to co napisał stenus, dosłownie styl i "klasa" tvn24"
humbak 2008-06-16 15:23   
humbak - Profil humbak
tomekk: :o))))))))))))))))))) Co prawda nie probowalem sie ejszcze odprawic (nota bene nie tylko na Londyn, ale od razu na kolejne 3 rejsy), ale to co napisales jest bosskie! :o)
hamburg 2008-06-16 15:21   
hamburg - Profil hamburg
mialo byc strat :-)
hamburg 2008-06-16 15:20   
hamburg - Profil hamburg
tomekk: Bosko :-D :-D :-D...tylko musisz dodac ze Ryanair zrobil w ostatnich miesacach 64 mln start :-))))))
szot 2008-06-16 15:19   
szot - Profil szot
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
tomekk 2008-06-16 15:17   
tomekk - Profil tomekk
Jeden z naszych zaniepokojonych czytelników Przemysław R. przesłał na alert24 informację o kłopotach taniej linii lotniczej Ryanair. Od rana miliony zdesperowanych klientów próbuje bez skutku zarezerwować bilet lub odprawić się on-line. Serwery przewoźnika odpowiadają jednak dramatycznie wolno. Jednym z nich jest Marcin J. z Warszawy, który bezskutecznie usiłuje uzyskać wydruk karty pokładowej na najbliższy rejs do Londynu. Co jest przyczyną tego skanadlu - dziś gościem Moniki Olejnik w "Kropce nad i" będzie Michael O'Leary - prezes Ryanair.
hamburg 2008-06-16 15:17   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Ale numer by byl :-))))) No ale sobie nic nie wymyslalem....dalem link? Dalem! :-))))))) I bedzie fair. C0,LO, W6....no i wkacu FR......oj az nie moge sie doczekac :-)))))))
humbak 2008-06-16 15:12   
humbak - Profil humbak
hamburg: Mijemy nadzieje, ze Alert24 to rozglosi. Ale bylby numer! hihihih
humbak 2008-06-16 15:10   
humbak - Profil humbak
szot: Moj Boszsz, a co Ty tak mnie ekshibicjonujesz na swoim profilu?
hamburg 2008-06-16 15:09   
hamburg - Profil hamburg
tomekk: :-)))))/ szot: Ale system rezerwacyjny nie.....poza tym dodalem jeszcze news o 64 mln start Ryanair i dalem jeszcze linka.....oj bedzie sie dzialo :-))))))
szot 2008-06-16 15:08   
szot - Profil szot
ależ strona działa!
hamburg 2008-06-16 15:08   
hamburg - Profil hamburg
adams: Dokladnie ten sam problem tez mialem....no i jak sie skontaktowac z nimi? Nie maja adresu mailowego (btw. co jest karane w UE) i nie funkcjonuje ani jeden telefon....chyba probowalem w kazdym kraju. No way. W DUB zarzadam aby mi natychmiast zwrocili za torbe....jak nie to inna droga bede odzyskiwal kase za trobe.
tomekk 2008-06-16 15:07   
tomekk - Profil tomekk
Użytkownicy serwisu internetowego taniej linii lotniczej Ryanair przeżyli chwilę grozy podczas próby rezerwacji biletu ..."
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy