Ryanair podwyższy opłaty za bagaż

Ryanair ponownie podwyszy opłaty za bagaż i za odprawe na lotnisku podaje niemiecki portal informacyjny ,,Welt-Online´´. Powodem jest wysoka cena ropy. Narazie nie wiadomo o ile wzrosnie ta opłata. Szef Michael O'Leary powiedział że w tym roku zysk Ryanair wyniesie +/- zero. Pozatym Ryanair planuje podnieść ceny swoich biletów o 5%. [Zrodlo: Welt-online. orginalny artykul: ,,Billigflieger Ryanair hebt Preise an´´ z 04.06.2008]
13/06/2008 13:12  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-06-16 15:06   
szot - Profil szot
ooo, to trzeba włączyć tvn24
adams 2008-06-16 15:04   
adams - Profil adams
Call Center tez im ostatnio nie działało... Dzwoniłem chyba 20 razy i za kazdym- "przepraszamy, połaczenie nie moze byc zrealizowane".....
hamburg 2008-06-16 14:52   
hamburg - Profil hamburg
stenus: *hehe* przed chwila wyslalem maila do tvn24 :-) Wczulem sie w role bardzo zaniepokojonego pasazera :-))) Ciekawe co sie stanie :-) / No tak, tylko wraze co jak bym nie mial zdazyc to mam iles tych rejsow ze w kazdym razie dotre do portu docelowego :-) Ale narazie nie wiem czy w ogole polece bo dopadla mie goraczka i nie wiem czy wyzrowjeje....mam taka nadzieje :-)
humbak 2008-06-16 14:43   
humbak - Profil humbak
hamurg: Ty w ogole 18.06 pobijesz moj rekord w ilosci rejsow jednego dnia, bo ja mialem skromne 4, a TY az 5. :o) Oby sie wszystko udalo po drodze! hamburg: Mialem na mysli, abys napisal do alert24, ze upadaja.
adams 2008-06-16 14:37   
adams - Profil adams
hamburg: i za 10€ :)
hamburg 2008-06-16 14:33   
hamburg - Profil hamburg
tomekk: Tylko dodam ze wszystko poza lotami za 0,01€ jest wiekiem nieporumieniem *haha*
hamburg 2008-06-16 14:32   
hamburg - Profil hamburg
tomekk: Dobre pytanie :-P / stenus: Zrobic? Jak jeszcze napisze ze w od stycznia do marca zrobili 64 mln strat...oj bedzie sie dzialo *hahahaha*
tomekk 2008-06-16 14:29   
tomekk - Profil tomekk
hamburg: właśnie zastanawiam sie jak to jest patrząc Twój rozkład lotów na ten tydzień :P
humbak 2008-06-16 14:27   
humbak - Profil humbak
tomekk: Ja jestem spokojny, choc musze sie na jutro odprawic w sumie. A ze MIOL oszczedza na informatycznym systemie, to wiemy doskonale juz od lat. :o) A pomysl hamburga, aby dac cynk do tvn24, ze upadli , bo strona nie dziala, brzmi bossko! hamburg: Do it!
hamburg 2008-06-16 14:27   
hamburg - Profil hamburg
czeko: No co? :-) tvn24 przeciesz szuka takiej taniej sensaci....jakas linia odwola lot to juz zaraz upada dla nich ta linia....to czemu nie jak nie dziala system rezerwacyjny :-)))))
tomekk: MOL na wszystkim oszczedza :-) W ogole Ryanair to wielkie nie poruzomienie :-)))
tomekk 2008-06-16 14:24   
tomekk - Profil tomekk
Panowie, spokojnie, coś mieszają z systemem :) Teraz działa już "Book now", ale nie wyświetlają się opłaty lotniskowe a przy próbie rezerwacji pojawia się i błąd i każe spróbowac ponownie. MOL oszczędza na informatykach ;)
czeko 2008-06-16 14:22   
czeko - Profil czeko
@hamburg - dzieki, dzieki, wrocil mi humor!... swietne... do tvn24... upadli... he he
humbak 2008-06-16 14:17   
humbak - Profil humbak
hamburg: MOL chyba stracil zimna krew z powodu tych wynikow finansowych i zaczyna wymyslac jakies schody dla swoich klientow.
hamburg 2008-06-16 13:57   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Ze ci nibi kaza wykupic pierwszenstwo.....jak nie wybierzesz to ci pokazuje blad. Poddenerwowany pasazer lub temu co sie spieszy oplaci juz ta dodatkowa oplate dla swietego spokoju.
humbak 2008-06-16 13:49   
humbak - Profil humbak
hamburg: W jaki sposob sie "zabrali sie za tych ktorzy maja tylko bagaz i odprawjaja sie online"?
hamburg 2008-06-16 13:44   
hamburg - Profil hamburg
Http/1.1 Service Unavailable....to mi sie pokazuje jak chce wyszukac jakies polaczenie....moze juz upadli? *hahaha*
Trzeba zaraz na pisac do tvn24 :-)))
hamburg 2008-06-16 13:39   
hamburg - Profil hamburg
mrader: No i zabrali sie za tych ktorzy maja tylko bagaz i odprawjaja sie online :-))))) No ale co zrobic jezeli FR zrobil w tym roku 64 mln Euro start? Musza jakos nadrobic ta strate :-)
hamburg 2008-06-16 13:37   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Nie trzeba :-) Moja kolezanka ktora ma obywatelstwo chinskie napisala skarge do ,,Verbrauchzentrale´´ w Niemczech ze cena reklamowana 10Euro nie jest do zrealizownai gdyz musiala oplacic dodatkowo 5 Euro za odprawe na lotnisku (bo nie ma paszportu 5 Euro) Dodala tez ze oplata za karte kredytowa w Niemczech tez nie jest oplata fakultatywna gdyz nie ma czegos takiego jak Visa Electron. Poza tym nie rozumiem czemu FR pobiera taka oplate jak im dam sciagnac z mojego konta. Maja kase tez po kilku dniach jak placac VE. Np. w innych liniach lotniczych w tym tez EZY nie place tej oplaty za karte kredytowa jak dam sobie sciagnac z konta. Tez napisalem skarge na FR :-) A jezeli nie oddadza mi za zniszczona torbe napisze jeszcze jedna.
mrader 2008-06-16 13:33   
mrader - Profil mrader
hm...ja właśnie mam.najlepsze jest to ,że gdy zaznaczam 0sztuk bagażu/odprawa online,i bez priorytetu to wyskakuje mi błąd,a gdy zaznaczę z priorytetem wszystko jest ok!!!!
humbak 2008-06-16 13:26   
humbak - Profil humbak
hamburg: KE powinna sie zabrac za FRance i to szybko! Zrobimy donos? hihihi A swoja droga to widzialem podczas ktoregos wpuszczania na poklad cala rodzinke z dziecmi odparwiona online. To mozna juz sie z dziecmi online odparwiac? A ta oplata za check-in na lotnisku jest chujoza! mrader: Nie wiem, czy moge dokonac, gdyz nie mam jeszcze zadnej trasy, ktora chcialbym nabyc za 0,01 euro. :o) hihih
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy