Czy ktoś już korzystał ze smartfly?

Szukałam taniego połączenia do Glasgow i znalazłam je na tej stronie. Ale nie znam tej firmy. Nic wcześniej o niej nie słyszałam. Jeśli ktoś korzystał, proszę o opinię. Z góry dziękuję.
11/06/2008 21:37  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
anek81 2008-06-12 17:06   
anek81 - Profil anek81
Właśnie nie wiem, jak to jest. Ten portal mi się spodobał, bo z kilku, w których wyszukiwałam - ten jest taki prosty i połączenie znalazł najtańsze. Ale to chyba tak, że poprzez ten portal i tak kupujesz bilet u przewoźnika? Nie chce mi się wierzyć, ale znalazłam tam tańsze połączenie o 50 zł niż bezpośrednio na wizzair.com! A cena już obejmuje wszystkie opłaty i podatki. Chyba zamówię ten bilet.
szot 2008-06-12 14:32   
szot - Profil szot
anek81: a nie prościej będzie samemu zarezerwować sobie bilet u przewoźnika niż płacić jeszcze prowizję. Portal wygląda ma solidny...
anek81 2008-06-12 14:25   
anek81 - Profil anek81
smartfly to portal lotniczy. Oni oferują tanie połączenia - tylko, że wcześniej nie korzystałam z ich usług, a portal jest chyba niedawno na rynku. Pytam, bo może ktoś już korzystał?
pozpiotr 2008-06-12 09:49   
pozpiotr - Profil pozpiotr
lmajchrowski: musi to być karta wydawana wspólnie przez bank i linie lotniczą (np. Citi i LOT).
lmajchrowski 2008-06-12 02:00   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Czy w Europie program Miles&More polaga na tym ze kupujac karta kredytowa powiedzmy United (w moim przypadku) za kazdego wydanego dolara dostajesz 1 mile ktora pozniej mozesz wymienic na lot. Dodam ze lot do Polski z USA kosztuje 50 tys mil w business wiec zle nie jest. A jak to w Twoim przypadku Hamburg wyglada ??
hamburg 2008-06-12 00:22   
hamburg - Profil hamburg
anek81: ,,smartfly´´ nie znam jako linie lotnicza. Ale znam opcje ,,fly smart´´ lot za miesza ilosc mil w programie Miles&More. Jezeli sie najwczesniej 14 dni przed lotem i najpozniej 2 dni przed lotem chcesz zarezerwowac lot za mile to wtedy zaplacisz miej mil za wybrany lot.
kantasuma 2008-06-12 00:17   
kantasuma - Profil kantasuma
..a jeszcze mi się coś przypomniało bowiem to wspominanie znajomego wynikało zdaje się z faktu, że padło coś wcześniej odnośnie fajnego wyboru taniego biletu także przy odlocie~więcej nie pamiętam.


lecę spać :)
kantasuma 2008-06-12 00:12   
kantasuma - Profil kantasuma
Szczerze mówiąc nie słyszałam nic osobiście, ani nie kojarzę nazwy. Wiem tylko, że ktoś ze znajomych ostatnio wspomniał 2,3 razy o tej firmie. Nie zwróciłam jednakże uwagi na to bowiem:(
gosc_kanta 2008-06-12 00:10   
gosc_kanta - Profil gosc_kanta
Szczerze mówiąc nie słyszałam nic osobiście, ani nie kojarzę nazwy. Wiem tylko, że ktoś ze znajomych ostatnio wspomniał 2,3 razy o tej firmie. Nie zwróciłam jednakże uwagi na to bowiem:(
anek81 2008-06-11 21:39   
anek81 - Profil anek81
Szukałam taniego połączenia do Glasgow i znalazłam je na tej stronie. Ale nie znam tej firmy. Nic wcześniej o niej nie słyszałam. Jeśli ktoś korzystał, proszę o opinię. Z góry dziękuję.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy