LOT - więcej miast w Indiach i powrót DME

W systemie LOTu pojawiło się sporo miast w Indiach, do których można dolecieć z przesiadką w DEL. Loty wewnątrz Indii obsługuje Air India. Co więcej, od marca 2020 ponownie w systemie są rejsy WAW-DME.
08/11/2019 17:56  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_77bae 2019-11-14 10:22   
gość_77bae - Profil gość_77bae
Mam nadzieję że tak, LOT uruchomi połączenie do Bombaju. To jest skazane na sukces - największy ośrodek biznesowy w Indiach, popularny kierunek turystyczny, brak bezpośredniego połączenia z naszego regionu, a do umocnienie pozycji w Indiach. Moim zdaniem LOT już nie zrobi kariery w Chinach - przespał najlepsze lata do otwierania połączeń do Kraju Środka, nie ma dobrych umów, Warszawa bardzo odstaje od portów regionalnych jak BUD czy PRG... Natomiast w Indiach nadal ma szansę zaistnieć i patrząc na wyniki DEL, dobrze to wychodzi.
jjemiolo 2019-11-13 20:47   
jjemiolo - Profil jjemiolo
W istocie, dodanie przesiadek do innych miast w Indiach jest plusem. Jednakowoz nie do wszystkich podanych miast tranzytowe polaczenia wyswietlaja sie. Ale co chyba najwazniejsze wsrod wynegocjowanych mozliwosci przesiadkowych brak takich do Bengaluru (BLR), Chennai (MAA i Mumbaju (BOM), bez watpienia waznych miast docelowych w Indiach. Sa za to Hajdarabad (HYD), Kolkata (CCU), Ahmadabad (AMD) i Amritsar (ATQ), razem z Air India. Czyzby brak wczesniej wspomnianych miast wskazywal ze LO ma plan latac do nich bezposrednio? To raczej watpliwe.
Pojawily sie tez tranzyty przez SIN na SQ do Auckland (AKL), Christchurch (CHC) oraz Wellington (WLG). Poza tym dodano Oulu (z SK), Jersey i Guernsey (z LH).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy