Anulowany lot

wczoraj wracalem do txl przez fra. Samolot we fra zostal anulowany wiec zmieniono mi godzine odlotu. Finalnie spoznilem sie na pociag z berlina do wawy. Musialem kupic nowy bilet na pociag i zdecydowalem na nocleg. Czy mam szanse na zwrot czesci kosztow? I jeszcze jedno kiedy powiedzialem we frankfurcie za docelowo jade do warszawy i moze w zwiazku z opoznieniem moga mnie tam wyslac, powiedzieli ze nie...czy tak wlasnie jest???
02/06/2008 17:11  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-06-02 17:24   
hamburg - Profil hamburg
buma4: Niestety nie mogli cie wyslac do WAW...tu mieli racje.
Jezeli anulowano ci lot powinnes dostac odszkodowanie w wysokosci 125€ (jezeli dasz sobie wyplacic) lub voucher w wysokosci 175€ na loty Star Alliance. jezeli dotarles do TXL pozniesz niz 2h niz planowales mozesz dostac odszkodowanie w wysokosci 250€ lub voucher na loty Star Alliance w wysokosci 350€.
buma4 2008-06-02 17:15   
buma4 - Profil buma4
wczoraj wracalem do txl przez fra. Samolot we fra zostal anulowany wiec zmieniono mi godzine odlotu. Finalnie spoznilem sie na pociag z berlina do wawy. Musialem kupic nowy bilet na pociag i zdecydowalem na nocleg. Czy mam szanse na zwrot czesci kosztow?
I jeszcze jedno kiedy powiedzialem we frankfurcie za docelowo jade do warszawy i moze w zwiazku z opoznieniem moga mnie tam wyslac, powiedzieli ze nie...czy tak wlasnie jest???
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy