Bagaż podręczny w Air Baltic

mam tylko jeszcze jedno pytanie. czy za bagaz podreczy w Airbaltic sie placi? nie znalazlam informacji na ten temat. i czy ot prawda jest, ze jesli osoba, ktora placi karta ale nie leci danym lotem, to wymagana jest weryfikacja ze strony przewoznika? pytam bo w airbaltic jest taka opcja i jest jnapisane, ze beda chcieli potwierdzic, czy osoboa ktora placi za lot , zgadza sie na to. nie chce fatygowac znajomego, zwlaszcza, ze strednio zna angieslki i dlatego pytam. dzieki raz jeszcze za pomoc. pozdrawiam
01/06/2008 22:20  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-06-02 00:27   
humbak - Profil humbak
uhu_an: Rozumiem,z e wybiegasz juz w przyszlosc z pomyslami LCC, ale za bagaz podreczny nie placi sie jeszcze w zadnej linii. czyzbys sugerowal, ze BT moze byc pionierem w tej materii? Trudno znalezc informacje na temat, ktorego nie ma. Co do karty, to teoria jest wlasnie taka, o jakiej piszesz, w kazdej linii, ale w praktyce tego nikt nie weryfikuje. Nie wiem w jaki sposob BT chce weryfikowac zgode platnika, ale moze najprosciej bedzie jak sprobujesz zaplacic, a moze wyskoczy jakis chochlik i zapyta po łotwesku czy ty ty ty. :o) hihihihi
uhu_an 2008-06-01 22:22   
uhu_an - Profil uhu_an
mam tylko jeszcze jedno pytanie. czy za bagaz podreczy w Airbaltic sie placi? nie znalazlam informacji na ten temat. i czy ot prawda jest, ze jesli osoba, ktora placi karta ale nie leci danym lotem, to wymagana jest weryfikacja ze strony przewoznika? pytam bo w airbaltic jest taka opcja i jest jnapisane, ze beda chcieli potwierdzic, czy osoboa ktora placi za lot , zgadza sie na to. nie chce fatygowac znajomego, zwlaszcza, ze strednio zna angieslki i dlatego pytam. dzieki raz jeszcze za pomoc.
pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy