Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

ESKY Pozew

gość_3635a
gość_3635a
Szanowni Państwo Pozytywne opinie które się pojawiają są utrzymanie, w mojej ocenie, w tonie kierownika esky który tuszuje nasze wrażenia z podróży z nimi. Nie będę tu opisywał negatywnych odczuć, które mnie spotkały z wyjazdem mojej żony siostrzenicy. Szczegóły są takie same jak piszących tu wcześniej osób. Z uwagi na Jawne osz....o i jego powtarzalny mechanizm widzę tu szansę na wygranie procesu. Uprzejmie proszę osoby dysponujące wiedzą o kontakt ze mną w interesujących mnie sprawach, niezbędnych do wniesienia pozwu: - OC działalności gospodarczej ESKY, lub ubezpieczyciel - przesłanie oświadczenia o swoich przejściach z ESKY, z danymi kontaktowymi, umożliwiającymi powołanie na świadka- w ramach pomocy prawnej, w tej samej miejscowości co Państwa zamieszkanie - opisanie w korespondencji do mnie mechanizmu oszustwa jakie w Państwa odczuciu miało miejsce- o ile tak było - zabezpieczenie nagrań z ESKY i umożliwienie mi do nich dostępu w procesie, celem wykazania szkody jaką konsumenci ponoszą w skutek działalności tego podmiotu- a to celem zakazania działalności gospodarczej. - Państwa uwagi, które nie przychodzą mi w tej chwili go głowy, a które ułatwią mi wniesienie powództwa i jego wygranie. Po kontakcie mailowym udostępnię zainteresowanym również mój tel. zobacz link Pozdrawiam Piotr Rz.

18/06/2019 11:09,  
gość_93745 - Profil
gość_93745

Brak odpowiedzi w tym temacie.
reklama
reklama

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży: