Air Baltic - płatność kartą

Witam, mam pewne pytanie, czyktos juz korzystal z tej linii? jesli tak to ciekawi mnie jak wyglada platnosc. chce leciec do istambulu i cena podana jest w walucie lotewskiej. nie znalazlam informacji, ze mozna placic w euro etc. czy mam wplacic rownowartosc w zlotowkach, czy musi byc konkretnie w LVL, czy we Euro? dzieki serdeczne za pomoc
28/05/2008 17:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
uhu_an 2008-05-31 20:41   
uhu_an - Profil uhu_an
dzieki serdeczne. Mam jeszcze jedno pytanie. poniewaz na ich stronie znalazlam taka informacje, a wlasciwie pytanie: czy jesli placi sie karta przez internet, to czy wlasciciel karty wybiera sie wlasnie w ta podroz. jesli w moi przypadku tak nie jest, znajomy placi karta, ktory nie leci, to moga byc jakies konsekwencje? czy trzeba podawac wlasciciela karty?

No i dosyc glupi pytanie- mam nadzieje, ze ostatnie: czy mozna miec bagaz podreczny za free, jak to jest np. w wizzair.
Dziekuje raz jeszcze za pomoc.
humbak 2008-05-28 18:24   
humbak - Profil humbak
uhu_an: Korzystalem, placilem na stronie, Visa Electron Inteligo dziala wysmienicie. :o) Reszta tak, jak napisal hamburg.
hamburg 2008-05-28 18:03   
hamburg - Profil hamburg
uhu_an: Jezeli zaplacisz karta kredytowa to twoj bank automatycznie przeliczy dla ciebie cene biletu po kursie srednim dannego dnia. Ty nic nie musisz przeliczac. Za platnosc w innej walucie ( w tym wypadku LVL) mozesz zaplacic mala prowizje od danej kwoty (1-2%) Jaka prowizje zaplacisz skontaktuj sie najlepiej z twojim bankiem.
uhu_an 2008-05-28 17:51   
uhu_an - Profil uhu_an
Witam, mam pewne pytanie, czyktos juz korzystal z tej linii? jesli tak to ciekawi mnie jak wyglada platnosc. chce leciec do
istambulu i cena podana jest w walucie lotewskiej. nie znalazlam
informacji, ze mozna placic w euro etc. czy mam wplacic rownowartosc w zlotowkach, czy musi byc konkretnie w LVL, czy we Euro?
dzieki serdeczne za pomoc
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy