×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


"Szybkie wejście na pokład"wg PLL LOT, klasa biznes i premium


gość_c33a6
gość_c33a6
Chciałbym przestrzec kupujących bilety w klasie premium i biznes na trasie WAW - GVA. Pomimo zagwarantowania w Warszawie "szybkiego wejścia na pokład" PLL LOT (poprzez wynajęty serwis naziemny) podstawia autobus wspólny dla 3 klas podróżnych. Po podjechaniu pojazdu pod samolot tłum pasażerów kłębi się przed schodami uniemożliwiając szybkie wejście na pokład pasażerów klasy biznes i premium. W każdym przypadku boardingu poza rękawem nie jest realizowana usługa za którą pasażerowie zapłacili. Od kierowcy autobusu dowiedziałem się, że PLL LOT od lata 2017 zrezygnował z wynajmowania busów dla klasy biznes i premium i z tego powodu nie są realizowane transfery dedykowanym busem (wyloty, trasa WAW-GVA, Lotnisko Chopina).

16/01/2019 19:45,  
<>

gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

gość_31a2d - Profil
gość_31a2d
  
Jest to dziwna praktyka, latajac BA czy LH, zawsze jest osobny busik.
Mozliwe ze jest to poklosie problemow z zatrudnieniem w Welcome airport services, ale powinno byc to poprawione.

Gdy lecialem w biz z WAW do LHR Lotowskim deamlinerem boarding sie po prostu zaczal. Zero skladu i ladu. Wszyscy w ekonomicznej biegna do bramki. Zero organizacji. Musialem podejsc do bramki od boku zeby zapytac sie o priority boarding. Panie w szoku ze ktos sie zjawil, ale pospiesznie sciagnely tasme odgradzajaca i zaprosila do samolotu.

Bardzo mi to nie przeszkadza. I tak wole zawsze wejsc ostatnim, a nie pierwszym. Krocej sie spedza w samolocie...
21/01/2019 13:17  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie