Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Problem z wysyłaniem wiadomości

czy ktos tak jak ja ma problem z wysylaniem wiadomosci na priv? tez dodalek twa loty i ch tez nie ma w spisie lotow ( w podrozy)

20/05/2008 23:10,  
<>

gość_d66bb - Profil
gość_d66bb

dzieki admin.problem z wiadomosciami na priv ma tylko na mozilla
21/05/2008 08:26  

admin: mam ten sam problem co michalb,a do tego jeszcze doszedl problem z odswiezaniem strony......po wylogowaniu i zamknieciu strony i ponownym jej otwozeniu mam to samo poprzednio i jestem zalogowany....?????
21/05/2008 00:55  

cezary - Profil
cezary

Sugeruę adim żeby wszelkie informacje były odnawiane
przynajmniej 2-4 razy dziennie.
20/05/2008 23:33  

michalb: loty sa updatowane raz dziennie w okolicach polnocy. wiec jesli dodasz dzisiaj - beda widoczne dopiero jutro w "dzisiaj w podrozy". Odnosnie priv msg sprobuj sie wylogowac i zalogowac ponownie.
20/05/2008 23:30  

miras,dzieki ja dostalem od Ciebie wiadomosc ale jak ja chce wyslac to pokazuje mi sie komunikat:"Nie jesteś zalogowany i nie możesz wysyłać wiadomości!" ,pomimo ze jestez zalogowany
20/05/2008 23:20  

miras - Profil
miras

michalb: wysłałem do Ciebie wiadomość testową na priv i chyba się wysłała, więc u mnie wszystko działa :)
20/05/2008 23:17  

czy ktos tak jak ja ma problem z wysylaniem wiadomosci na priv? tez dodalek twa loty i ch tez nie ma w spisie lotow ( w podrozy)
20/05/2008 23:12  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: