Zmiany w Ryanair

Od 3 czerwca wchodzą w życie zmiany dotyczące Priority Boarding w Ryanair. Usługa kosztuje teraz 4GBP/5EUR. Web Check'in pozostanie darmowy, ale osoby odprawiające się przez internet nie będą otrzymywały PB za darmo, będą również za niego płacić.
19/05/2008 16:26  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-05-20 12:35   
szot - Profil szot
stenus: od rana w Inteligo nie "idą" żadne zlecenia stałe, żadne polecenia zapłaty, żadne płatności, żadne przelewy, wstrzymane są traksakcje kartowe i "płacę z Inteligo", nie można wypłacać z bankomatów a bank PKO w rozmowie (konsultantka) oznajmia, że nie znane są godziny przywrócenia sprawności kont...
humbak 2008-05-20 12:32   
humbak - Profil humbak
No wlasnie, AWARIA! A ja nie moge ani wyplacic z bankomatu, ani zrobic przelewu w Inteligo. I jestem zupelnie bez gotowki. Wiecie jak to dlugo potrwa, bo ja jestem za granica, wiec ciezko zadzwonic.
szot 2008-05-20 12:31   
szot - Profil szot
czeko: i dlatego na takie wypadki zawsze trzeba się zabezpieczać i mieć albo inne konto albo jakąś np. kredytówkę do transakcji na odległość...
szot 2008-05-20 12:28   
szot - Profil szot
czeko: bo jest awaria w Inteligo, spokojnie :-)
czeko 2008-05-20 12:24   
czeko - Profil czeko
Ale liche kierunki... Karta inteligo Visa Electron nie dziala, strona zamknieta, call centre nie odbiera, rezerwacji zroic nie moge... Do kitu...
hamburg 2008-05-20 11:56   
hamburg - Profil hamburg
:-)))))) A nie mowilem? Czulem to w kosciach ze bedzie od dzisiaj ta promocja :-)))))))
humbak 2008-05-20 11:05   
humbak - Profil humbak
hamburg: Jestes jasnowidzem. :o)
jo_ann 2008-05-20 10:22   
jo_ann - Profil jo_ann
No dobra ... a ja jestem jeszcze laikiem w tych sprawach i będzi mi bardzo miło, jeśli któryś z Was mnie poinformuje jak dokładnie wygląda PB i internet check-in w RyanAir. 13 czerwca lecę do Londynu na weekend, pierwszy raz z tą linią lotniczą. Mam tylko bagaż podręczny, a co za tym idzie PB i check-in przez internet. Tylko, że zupełnie nie wiem jak to wygląda. Co powinnam zrobić po przyjściu na lotnisko z moją wydrukowaną karteczką? Od razu kierować się do security? :) Dzięki za doinformowanie :)
czeko 2008-05-20 09:55   
czeko - Profil czeko
BZG-NRN - za 1 pln - all incl! (czerwiec, poniedzialki)
czeko 2008-05-20 09:49   
czeko - Profil czeko
WRO-HHN w czerwcu, w poniedz, za 1 grosz - all incl!
aynis 2008-05-19 17:03   
aynis - Profil aynis
hamburg: jak zwykle, będzie bałagan trudny do ogarnięcia, bo obsługa nie będzie wiedziała o co chodzi i jak ten problem rozwiązać.
hamburg 2008-05-19 16:56   
hamburg - Profil hamburg
aynis: No wlasnie, mysle ze to teraz bedzie utcziwe dla tych ktorzy placa za PB. A teraz jest czesto tak ze placac za PB mozesz byc z innymi 100 paxami ktorzy za to nie placa.
Ale juz sie ciesze na te zamieszanie na lotach po 3.06 :-) Niektorzy z web-check-in beda mieli PB a drudzy nie (co zrobia rezerwacje po 3.06) :-)))))))) Ciekawe jak to bedzie :-)
aynis 2008-05-19 16:45   
aynis - Profil aynis
hamburg: dokładnie tak! Myślę, że to sprawiedliwe rozwiązanie tej sprawy. W informacji podają, że ok. 80 miejsc w samolocie jest sprzedawanych z PB.
hamburg 2008-05-19 16:42   
hamburg - Profil hamburg
aynis: Wlasnie akurat tez to przeczytalem :-) Wiec nadal bede mog kozystac z PB za darmo....a jak juz zrobie rezerwacje po 3.06 to juz tylko za dodatkowa oplata.
aynis 2008-05-19 16:39   
aynis - Profil aynis
hamburg: to wchodzi w życie na wszystkie rezerwacje po 3 czerwca, czyli wygląda na to, że teraz jeszcze obowiązuje darmowy PB dla Web Check'in.
hamburg 2008-05-19 16:34   
hamburg - Profil hamburg
A wiec bedzie jak mowilem......zoraz wiecej ludzi kozystalo z web-check-in i bylo do nie fair dla ludzi ktorzy za to placili. A co z osobami ktorzy juz wczesniej wykupili bilet i tam wyraznie jest napisane ze ma sie PB za darmo? Czy beda mogli sie ustawic do kolejki PB? Czy to innej kolejki? A teraz (przy calkiem wykupionych samolotach) bedzie problem z bagazem podrecznym bo nie zawsze sie znajdzie miesce....(jak sie bedzie na ostatku kolejki) :-/
aynis 2008-05-19 16:28   
aynis - Profil aynis
Od 3 czerwca wchodzą w życie zmiany dotyczące Priority Boarding w Ryanair. Usługa kosztuje teraz 4GBP/5EUR. Web Check'in pozostanie darmowy, ale osoby odprawiające się przez internet nie będą otrzymywały PB za darmo, będą również za niego płacić.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy