Porządki ze statusami

Szanowni forumowicze, w związaku z ciągłymi uwagami odnośnie statusów, szczególnie dobrego forumowicza, zdecydowaliśmy o usunięciu zielonego statusu do momentu stworzenia nowego, przejrzystego systemu jego przyznawania. Przyznam szczerze, że nie mam pomysłu na to jak taki system przyznawania "zielonego" wyroznienia mogłbym wyglądać. Ktos powie ze statusem takim powinni byc nagradzani merytoryczni forumowicze... niby tak tylko ta merytorycznosc ktos musialby oceniac. Moja propozycja tak na goraco jest taka aby kolor zielony dostawali uzytkownicy ktorzy maja okreslony staz, napisali okreslona ilosc postow i przestrzegaja regulaminu i to najwazniejsze zyja w symbiozie z innymi forumowiczami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednoczesnie zmienilbym nazwe z dobrego forumowicza na... roboczo "starszy forumowicz":):):) Czekam na wazsze glosy i propozycje...
18/05/2008 23:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jsg 2008-05-21 18:56   
jsg - Profil jsg
admin: czy mogłbyś sprecyzowć określenie 'logować się dość często'?
aynis 2008-05-21 18:55   
aynis - Profil aynis
hamburg: no to spełniasz już prawie wszystkie kryteria :))
admin 2008-05-21 18:54   
admin - Profil admin
hamburg: w czerwcu bedziesz już niebieski. Jestes na forum od 2007-05-24 - wiec brakuje Ci 3 dni:) Trzeba byc co najmniej rok na forum, napisac min. 250 postów i logowac sie dosyc czesto:)
hamburg 2008-05-21 18:53   
hamburg - Profil hamburg
aynis: :-))))) Nie nie, tylko by mie to interesowalo jakie sa kryteria. Moze admin by je przedstawil.? :-)
aynis 2008-05-21 18:53   
aynis - Profil aynis
Dla Twojej informacji: dniami i nocami ;)
aynis 2008-05-21 18:52   
aynis - Profil aynis
hamburg: zazdrościsz? ;p
hamburg 2008-05-21 18:44   
hamburg - Profil hamburg
Boze....to ile trzeba siedziec na tym forum aby dostac niebieski kolor? Mi sie wydawalo ze ja juz duzo czasu przebywam przed komputerem....a jestem szary......to ile stenus, mimis, aynis, pasazer siedzicie dziennie? :-)))))))))))
aynis 2008-05-21 14:32   
aynis - Profil aynis
Noo, jakie porządki na forum :)
admin 2008-05-21 14:05   
admin - Profil admin
mimis: nie nie beda:) beda updatowane
admin 2008-05-21 14:04   
admin - Profil admin
pasazer: musisz odswiezyc strone, bo zielona kuleczke masz w cachu:)
humbak 2008-05-21 13:51   
humbak - Profil humbak
pasazer:o jakiej kuleczce mowisz?
mimis 2008-05-21 13:37   
mimis - Profil mimis
Adminku Drogi: czy pisząc "...na jakich skrypt raz w miesiacu bedzie przyznawal automatycznie (!) kolor niebieski" masz na myśli to, że atrybuty "niebieskości" będą też co miesiąc kasowane? Czy tylko że raz na miesiąc będzie robiony "update" o nowych użytkowników? Innymi słowy, czy skrypt bierze pod uwagę aktywność całkowitą od początku na forum, czy tylko w danym miesiącu?
jsg 2008-05-21 13:18   
jsg - Profil jsg
admin: ok, to 'niebieski' mamy ustalony. A czy porzewidziane sa jakies inne kolory?
admin 2008-05-21 13:17   
admin - Profil admin
Drodzy forumowicze. Zastosowalem nastepujace rozwiazanie: osoby ktore sa najbardziej aktywne na forum otrzymaja kolor niebieski, nie bedzie sie to laczylo z wyroznianiem kogos za merytoryke wypowiedzi (tak jak mialo byc do tej pory, ale nie wychodzilo to za dobrze) a za staz i aktywnosc na forum. Zeby od poczatku byla jasnosc, sa ustalone z gory zasady (okreslona aktywnosc forumowicza, okrelony staz, ilosc czasu spedzonego na forum, etc...) na jakich skrypt raz w miesiacu bedzie przyznawal automatycznie (!) kolor niebieski. Mam nadzieje ze takie rozwiazanie bedzie bardziej sensowne niz dotychczasowe.
szot 2008-05-20 17:28   
szot - Profil szot
jsg: trafne wypowiedzi i bardzo się mi podobają!
jsg 2008-05-20 17:23   
jsg - Profil jsg
Dodatkowo, obok, dobrego forumowicza, możnby wprowadzić status 'honorowego forumowicza' Aby go dostać najpierw należąłoby być 'dobrym' i coś wyjątkowego zrobić dla forum.
jsg 2008-05-20 17:17   
jsg - Profil jsg
Piernik, nie piernik. Zielony nie czerwony. Jak dla mnie to zielony kolorek powiniem być przyznawany raz do roku, osobie, ktorą wyłoni się w ogólnym głosowaniu. O!
jaris 2008-05-20 16:20   
jaris - Profil jaris
mimis, dokladnie ;) niestety tak nas admin urzadzil ;))) buuu
mimis 2008-05-20 15:52   
mimis - Profil mimis
Jaris, mamy amnestię ;))).
jaris 2008-05-19 17:37   
jaris - Profil jaris
heh ale sie teraz szaro zrobilo na forum ;) dla mnie osobiscie owe kolorki nic nie znaczyly ale tez w niczym nie przeszkadzaly - jedno co bym zaproponowal to opcja pozostawienia koloru zoltego
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy