Porządki ze statusami

Szanowni forumowicze, w związaku z ciągłymi uwagami odnośnie statusów, szczególnie dobrego forumowicza, zdecydowaliśmy o usunięciu zielonego statusu do momentu stworzenia nowego, przejrzystego systemu jego przyznawania. Przyznam szczerze, że nie mam pomysłu na to jak taki system przyznawania "zielonego" wyroznienia mogłbym wyglądać. Ktos powie ze statusem takim powinni byc nagradzani merytoryczni forumowicze... niby tak tylko ta merytorycznosc ktos musialby oceniac. Moja propozycja tak na goraco jest taka aby kolor zielony dostawali uzytkownicy ktorzy maja okreslony staz, napisali okreslona ilosc postow i przestrzegaja regulaminu i to najwazniejsze zyja w symbiozie z innymi forumowiczami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednoczesnie zmienilbym nazwe z dobrego forumowicza na... roboczo "starszy forumowicz":):):) Czekam na wazsze glosy i propozycje...
18/05/2008 23:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2008-05-21 22:19   
disorder - Profil disorder
Moja propozycja:
- Młodszy Forumowicz (Junior Forumowicz) - żółty
- Forumowicz Typowy (Typical Forumowicz) - niebieski
- Starszy Członek Forum (Older/Senior Forum Penis) - zielony
- Forumowicz-Instruktor (Instructor Forumowicz) - czerwony
- Przystojny Forumowicz (Handsome Forumowicz) - różowy
disorder 2008-05-21 22:12   
disorder - Profil disorder
Może Starszy Członek Forum?
disorder 2008-05-21 22:10   
disorder - Profil disorder
A czy dla najprzystojniejszych Forumowiczów mogłyby być różowe kolorki?
admin 2008-05-21 21:30   
admin - Profil admin
wojtek: nie sa przewidziane:)
wojtek 2008-05-21 19:32   
wojtek - Profil wojtek
A są przewidziane jakieś inne kolory, np. za dwa lata na forum?
hamburg 2008-05-21 19:16   
hamburg - Profil hamburg
marian: No wlasnie....o to wlasnie mi chodzi...dzienki :-)
marian 2008-05-21 19:13   
marian - Profil marian
dokladnie adminie. tabelka z dniami aby kazdy lot miescil sie w 1 linice - bo teraz balagan w tym jest straszny.
hamburg 2008-05-21 19:11   
hamburg - Profil hamburg
admin: Tak podobnie jak zrobiles to z polaczeniami lotniczymi.....
polaczenia z GDN

GDN-MMX, GDN-WAW..........itd.
hamburg 2008-05-21 19:09   
hamburg - Profil hamburg
hmmmm....myslalem ze by to tak postruktrowac.....np. Data....pod tym loty danych forumowiczow tego dnia, trasa, linia.

i pod tym znowu nastepna data...i pod tym znowu to samo itd. itd. rozumiesz o co chodzi? :-)
hamburg 2008-05-21 19:06   
hamburg - Profil hamburg
jsg: *hahahaha* Rok hamburga (czili mnie) na forum :-))) Juz mam pomysl na okladke.....zdjecie jak mialem roczek :-)))))))))) (Dolacze do 4-latka W6 :-))))
admin 2008-05-21 19:04   
admin - Profil admin
I jeszcze dla scislosci kolory sa przyznawana zawsze 1 dnia miesiaca o 00:05. hamburg: a jaki porzadek z lotami, jest przeciez ok. Mapa bylaby fajna tylko przyznam szczerze ze nie mam pomyslu jak ja zrobic... Moze jest ktos kto umialby polaczyc te dane z profili z googlemaps przykladowo. jesli ktos by sie chcial z tym pobawic to zapraszam.
hamburg 2008-05-21 19:04   
hamburg - Profil hamburg
admin/aynis: No bardzo chetnie :-)))) I moze pokazac poczatki mojej edukacji polskiej pisowni *hahahahahaha*
jsg 2008-05-21 19:02   
jsg - Profil jsg
admin: ok, teraz w miarę jasne.Drążyć dalej nie będę. Dzięki. Aha, czy planuje się publikację szczegółowych warunków przyznawania kolorów? P.S.
ROK HAMBURGA? Cóż to za diabeł? To jakiś nowy 'nabytek' w chińskim horoskopie?
hamburg 2008-05-21 19:01   
hamburg - Profil hamburg
admin: Ten pomysl z tym ,,niebieskim tlem´´ jest fajny.....a teraz z innej beczki. Kiedy zrobisz pozadek z tymi najbliszymi loatmi forumowiczow? :-) I dodatkowa mam pomysl....czy mozna zrobic tez taka mapke na ktorem sie wszystkie te polaczenia pakazuja? Mysle ze to by bylo tez ciakwe :-)
admin 2008-05-21 18:59   
admin - Profil admin
hamburg: to robimy impreze, pod haslem Rok Hamburga:)
admin 2008-05-21 18:58   
admin - Profil admin
jsg: skrypt sprawdza czy kandydat w dniu kiedy jest update logował sie miesiac do tylu jesli nie to nie otrzyma koloru pomimo ze spelnia inne wymagania.
aynis 2008-05-21 18:58   
aynis - Profil aynis
hamburg: no to jakiś torcik trzeba!
marian 2008-05-21 18:58   
marian - Profil marian
to ja mam jeszcze pół roku :) ale poczekam - nigdzie sie nie wybieram :D
hamburg 2008-05-21 18:57   
hamburg - Profil hamburg
admin: aha....no patrz...zabraklo mi pare dni :-)))) To ja nie dlugo mam urodziny na forum? Wow :-)
admin 2008-05-21 18:56   
admin - Profil admin
ja tez nie zasluguje jeszcze na niebieski, mam dopiero 199 postów;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy