Porządki ze statusami

Szanowni forumowicze, w związaku z ciągłymi uwagami odnośnie statusów, szczególnie dobrego forumowicza, zdecydowaliśmy o usunięciu zielonego statusu do momentu stworzenia nowego, przejrzystego systemu jego przyznawania. Przyznam szczerze, że nie mam pomysłu na to jak taki system przyznawania "zielonego" wyroznienia mogłbym wyglądać. Ktos powie ze statusem takim powinni byc nagradzani merytoryczni forumowicze... niby tak tylko ta merytorycznosc ktos musialby oceniac. Moja propozycja tak na goraco jest taka aby kolor zielony dostawali uzytkownicy ktorzy maja okreslony staz, napisali okreslona ilosc postow i przestrzegaja regulaminu i to najwazniejsze zyja w symbiozie z innymi forumowiczami!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jednoczesnie zmienilbym nazwe z dobrego forumowicza na... roboczo "starszy forumowicz":):):) Czekam na wazsze glosy i propozycje...
18/05/2008 23:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-05-25 17:05   
szot - Profil szot
Widzę, że coś się szykuje, bo jak się zalogowałem, to zauważyłem na swoim koncie takie nowe pozycje jak: :twoje punkty", "akceptacja komentarzy" oraz "akceptacja opinii pasażerów"...
gregory 2008-05-22 22:26   
gregory - Profil gregory
Wow, nawet nie przypuszczałem że jestem na forum od ponad 2,5 roku! Hihi, leci ten czas.
hamburg 2008-05-22 16:03   
hamburg - Profil hamburg
disoder: Teczowo i puder zawsze tutaj bedzie :-)))))))
disorder 2008-05-22 15:47   
disorder - Profil disorder
Kiedyś były takie fajne punkty za poprawne akceptowanie komentarzy niezarejestrowanych Forumowiczów - miło było je zbierać. I za nie mogłyby być statusy. Ale jak dla mnie może statusów nie być, albo zostać te dwa. Ilość postów - jeden pisze nie na temat dużo, inny tylko czasem, a coś sensownego. // Admin: Niech Szefostwo zadecyduje, bo w końcu to Wasze, a wszystkich i tak nie zadowolisz. Większość i tak będzie zadowolona, bo lubi to miejsce bez względu na kolorki. Może rzeczywiście wszystkich na tęczowo wymalować... i niech nigdy nie zabraknie tu pudru. :)))
admin 2008-05-22 12:22   
admin - Profil admin
lmajchrowski, 4tech: nie ma wyjscia zadawalajacego wszystkich. to jest optymalne i to nie ze wzgledu na kolory, a ze wzgledu na fakt ze osoby ktore sa niebieskie (wiec maja pewien wklad) beda mogly aktywniej wlaczyc sie w zycie portalu. I o to bardziej chodzi niz o jakiekolwiek wyroznianie.
tomekk-81 2008-05-22 11:01   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
"Rekwizytorka: Propozycja na dziedzica...
Zastępca: Ochudzki.
Reżyser: Ale co on ma na sobie?
Rekwizytorka: No... To ewentualnie można zdjąć.
Zastępca: O, to jest bardzo dobra koncepcja...
Reżyser: Ona jest bardzo dobra ta koncepcja ale dlaczego on ma pruski mundur na sobie?!
Rekwizytorka: Pruski, bo to jest dziedzic pruski. O! Mam napisane w scenopisie - "wchodzi dziedzic pruski".
Producent: Pruski, pruski... Bo on się nazywa Pruski! Wawrzyniec Pruski! Polski dziedzic!
Rekwizytorka: No to mogę go przepasać po prostu.
Producent: Zdjąć to! To jest profanacja! To jest policzek w twarz dla całej ekipy!
Reżyser: Uspokój się... Przecież to jest... sanacyjny dziedzic. Pamiętaj z kim oni się wtedy kumali. A zresztą, niech zdejmie..." :)
jsg 2008-05-22 09:34   
jsg - Profil jsg
No to znowu się tutaj działo! Po skomasowaniu Waszych wypowiedzi proponowałbym: SZARY, NIEBIESKI, BRĄZ WPADAJĄCY W BEŻ (senior), ZIELONY (przyjazny) ZŁOTY (honorowy)
4tech 2008-05-22 08:56   
4tech - Profil 4tech
trzy kolory-NIEBIESKI.....admin: kolorki sa nie fartowne i nie potrzebne wg. mnie oczywiscie....
marqoos_pl 2008-05-22 08:43   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
a ja może jeszcze zaproponuję kolorek 'tęczowy' - przyznawany "na życzenie", hihi :P
marqoos_pl 2008-05-22 08:22   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
disorder: świetny pomysł, popieram całkowicie, hihi :P /// cezary: a cóż to za szykany były??? Ja jakoś od nikogo nigdy nie dostałem żadnych nieprzyjemnych wiadomości z tego powodu, że miałem zielony... widocznie komuś na odcisk forumowy nadepnąłeś i Ci oddawał w złośliwościach...
lmajchrowski 2008-05-22 03:42   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Mysle ze kolory sa niepotrzebne. Na naszym formum sa ludzie ktorzy interesuja sie sprawami lotnictwa wiec kazdy jest mniej lub bardziej w to zaangazowany. Wiec kogo tu promowac i za co ?? Za ilosc postow (chcecie to zaraz moge to nadrobic i pisac o czym tylko mi sie bedzie chciec i nadrobie zaleglosci ale chyba nie o to w tym chodzi ), za staz (kazdy moze to sprawdzic w profilu) dla mnie to bez sensu po co to wszystko i jeszcze trzeba jakies kryteria ustalac. Mam pytanie jaki ja kolor dostane?? mam nadzieje ze nie rozowy :) Moze powinniscie wiecej zajac sie oblatywaczem i wkoncu pokazac jak to jest w low costach naprawde bo na formum to mozna przeczytac skrojnosci na ten temat moze ktoras linia sie zgodzi i bedzie fajnie :) Pozdrawiam
admin 2008-05-22 01:34   
admin - Profil admin
cezary: coz moge rzecz... pozno juz - pora chyba spac:)
cezary 2008-05-22 01:29   
cezary - Profil cezary
admin: mogę być na bordo i kręcąc mordą poproszę o dowolny kolorek. Może być szary w kropki w dowolnym kolorze...
Coś mi się wydaje że Szanowna Redakcja pasazer.co "goni w pietkę" czyli sami nie wiecie co z portalem zrobić.
admin 2008-05-22 01:27   
admin - Profil admin
Cezary: tak jak ci napisalem na priv nie mam czasu, ani zamiaru uczestniczyc w dyskusjach tego pokroju. Wiec nie probuj mnie wiec w nie wciagac. Pozdrawiam i dobrej nocy.
cezary 2008-05-22 01:22   
cezary - Profil cezary
admin. Wybacz ale najwieksze fochy są ze strony administratorów strony pasaer.com
admin 2008-05-22 01:12   
admin - Profil admin
cezary: Czyż to nie paradoks... bo jak narazie to tylko ty strzeliłeś największego focha po tym jak zniknął zielony i kazałes z tego powodu skasować swoje konto. Więc cezary - "na litość Boską daj sobie spokój" - z taką krytyką :-) Dobrej nocy!
cezary 2008-05-22 01:03   
cezary - Profil cezary
admin: na litość Boską daj sobie spokój z kolorowaniem forumowiczów. Forumowicze to nie wielkanocne pisanki.
To tylko budzi zawiść (jak byłem zielony doznawałem tego ale sie nie skarzyłem).
Proponuję zostawić wszystich na szaro lub niebiesko (bo widzę że tak teraz też jest). Wszsyscy bedą równi jak w socjaliźmie i OK.
Cezary
admin 2008-05-22 00:54   
admin - Profil admin
Dodałem możliwość samodzielnego kasowania konta w pasazer.com. Samo kasowanie jest nieco utrudnione, a to dlatego aby nikt niepowolany nie skasowal czyjegos konta, gdy ktos zapomni sie wylogowac na obcym komputerze na przyklad. Link do usuniecia konta wysylany jest na adres e-mail podany przy rejestracji.
admin 2008-05-21 23:04   
admin - Profil admin
no disorder nie taki disorder... wyobraznie to on ma;)
miras 2008-05-21 22:37   
miras - Profil miras
disorder: ale Cię poniosło :)) na sam koniec dnia kolejna dawka humoru :) hahaha...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy