07.06 II spotkanie forumowiczów - info

CHECK-IN. CHECK-IN. Zbliża się niedługo nasze już drugi spotkanie "delikatnie odchylonych na punkcie latania" :-D więc przedstawiam stan na dzień 16.05 PROSZĘ O POTWIERDZENIA NA PRIV!!! Zainteresowanie udziałem już w drugim spotkaniu planowanym tym razem w Warszawie w terminie 07/08.06 wyrazili: HAMBURG, SZOT, MARIAN, STENUS, ADAMS, DISORDER, WIPEREK, GREGORY, MICHALB, PASAZER, CEZARY, PITTEREK, MAPA, TOMEKK-81, AYNIS, DESERT_EAG, MARIUSZ.M, TOMEKK, KAJAK, GUFI_GDA (stan na 16.05.2008). ***************************** Zapowiada się ciekawie :-)
16/05/2008 10:55  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-06-08 22:29   
hamburg - Profil hamburg
Zdjecia sa super...najlepiej mi sie podoba te zdjecie gdzie ja cos mowie do szota...i mam jakas dziwna mine :-)))))/ a tak z ciekawosci...te ,,niedzwiatki´´ to czasami nie sa z Berlina? Patrz...Polacy ukradli :-)))))))))
gufi_gda 2008-06-08 22:28   
gufi_gda - Profil gufi_gda
hamburg: Czy Ty nie za bardzo kibicujesz?????
gufi_gda 2008-06-08 22:27   
gufi_gda - Profil gufi_gda
mariusz.m: super zdjęcia:)
szot 2008-06-08 22:18   
szot - Profil szot
mariusz.m: świetne są te zdjęcia!
michalb 2008-06-08 21:57   
michalb - Profil michalb
ja tez juz jestem jakies dwie godziny w domu, mialem troche problem z bagazem na LGW bo nie chcieli wziac dwoch toreb moich jako bagaz nadawany i musialem jedna wziac z soba jako podreczny a mialem tez plecak ale teraz juz mozna miec dwa bagaze podreczne, zapomnialem wyjac z podrecznego kosmetyki i troche z nich poszlo do kosza ,samolot byl lekko opozniony okolo 45 minut, zaloga pokladowa ktora leciala z Wawy pozniej tez leciala do Dublina wiec sobie troche pogadalem ,zniecierpliwoscia czekam na nastepne spotkanie
mariusz.m 2008-06-08 21:50   
mariusz.m - Profil mariusz.m
Witam, rowniez sie dolaczam do podziekowan dla stenusa i szota, bylo swietnie :). Narazie fotki umiescilem na "prywatnej" stronie - http://www.hej.mielec.pl/zlot , jesli ktos jeszcze robil i ma ochote sie podzielic to prosze przesylac na zobacz link a ja dodam do tej galerii. A stenusa prosze o wybranie fotek i ich opisanie (a nastepnie przeslanie do mnie) do fotoreportazu ktory zostanie juz oficjalnie zamiszczony na pasazer.com
4tech 2008-06-08 21:43   
4tech - Profil 4tech
no widze ze wszyscy zadowoleni po II spotkaniu...to fajnie....
humbak 2008-06-08 21:34   
humbak - Profil humbak
Kanibalem nie, ale męsożercą i owszem, czego dowodem było zupełne wymiecenie mięsnych frykasów na grillu. :o) A wlasnie odkrylem podczas domowego zmywania, ze ukradlem jedna hostelowa miseczke.
szot 2008-06-08 21:31   
szot - Profil szot
hamburg: no kto był na spotkaniu grillowym to usłyszał dlaczego :-D
hamburg 2008-06-08 21:27   
hamburg - Profil hamburg
cezary/szot: Byl to inny powod dlaczego disorder nie przyszedl.....tego raczej ale nie powinno sie pisac publicznie :-)))))))))
szot 2008-06-08 21:26   
szot - Profil szot
cezary: a czego się bać ;-) No przecież nikt z nas kanibalem nie jest i nie gryzie, jak się zdołałeś sam przekonać...
cezary 2008-06-08 21:23   
cezary - Profil cezary
Może disorder tak jak paolo się bali spotkania? Gufi sam widzisz. Samolotem 40 minut. PKP 8 godzin.
Ostatnia sprawa.
Gdybym w sobotę nie doleciał to juz widzę te kołki na głowie i dlatego żeby uniknąć zadziobania
Wszystkim miłej nocy. Cezary
humbak 2008-06-08 21:05   
humbak - Profil humbak
Jeszzce troszke wiecej tych podziekowan, i nie bede mogl sie obrac z piorek. :P A disorder to ma kopa ode mnie, ze zamiast przybyc na grilla, to ... zostal w domu... :P:P
gufi_gda 2008-06-08 20:57   
gufi_gda - Profil gufi_gda
cezary: wracałem do domu bardzo długo, prawie 8 godzin. Już w W-wie pociąg miał 100 minut opóźnienia. Ale dało rade. Oby więcej takich spotkań. Było super. Jeszcze raz dzięki wszystkim za II spotkanie - przede wszystkim dzięki Stenusowi i Szotowi.
gufi_gda 2008-06-08 20:56   
gufi_gda - Profil gufi_gda
cezary: wracałem do domu bardzo długo, prawie 8 godzin. Już w W-wie pociąg miał 100 minut opóźnienia. Ale dało rade. Oby więcej takich spotkań. Było super. Jeszcze raz dzięki wszystkim za II spotkanie - przede wszystkim dzięki Stenusowi i Szotowi.
hamburg 2008-06-08 20:54   
hamburg - Profil hamburg
Witam wszystkich. Akurat dotarlem do domu. :-) Wszystkim dziekuje za mile spotkanie...szczegolnie stenusowi i szocie za organizacje i oczywiscie disoderowi (i co. *hihi*) ktory/ktorzy mnie goscil/goscili przez ten weekend :-) /Widze ze dyskuscja trwa o nastepnym zlocie :-)))) Myle ze III. Zlot ponnien byc jakims ,,podniebnym spotkaniem´´ jak juz planowalismy :-))) A IV. Zlot moze byc w HAM....i najlepiej w listopadzie czy grudniu. Ale trzeba wczesnie ustalic date aby kazdy mog zobawie w miare tanie bilety zarezerwowac. Z GDN nie ma problemu bo jest W6 do LBC. Z UK czy IRL tez nie bedzie problemu bo lata FR ze STN do LBC (68km od HAM), ze STN,EDI,MAN,DUB do BRE (105 km od HAM). Lub tez EI z DUB do HAM :-)
humbak 2008-06-08 20:48   
humbak - Profil humbak
cezary: Ja przygotowywalem i gotowalem. Relacji nie robie. Wybywam jutro na zasluzony urlop. :o)
cezary 2008-06-08 20:29   
cezary - Profil cezary
tomekk: no proszę. Jednak mamy nałóg, ale jak mówi gufi to zdrowy nałóg. Wstrzymam sie chyba z sugestiami kolejnego spotkania zanim Szot i Stenus zrobią relację ze zdjęciami z dopiero co zakończonego spotkania. Czy wszyscy dotarli do domów szczęsliwie ?
gufi_gda 2008-06-08 20:29   
gufi_gda - Profil gufi_gda
tomekk: Też myślę że pażdziernik/listopad to dobry okres na spotkanie. No i Hamburg jako miejsce spotkania z zakładami Airbusa.
tomekk 2008-06-08 20:24   
tomekk - Profil tomekk
Cezary: lipiec, sierpień to tradycyjny okres wakacyjny i większość ma pewnie już zaplanowane urlopy. Katowice, bez urazy, poza lotniskiem nie są zbyt ciekawym miejscem. Pazdziernik/listopad jest niezlym terminem na takie spotkanie. Jak już południowe rejony to może Barcelona? Ale Hamburg jednak wydaje się być najbardziej ciekawym miejscem.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy