Loty do Ameryki za 150 USD w obie strony

Brać póki są: zobacz link
01/03/2017 14:31  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wroord 2017-03-01 19:44   
wroord - Profil wroord
Akurat mieszkalem kolo Hartford przez 7 lat, wiec wiem co pisze. Boston owszem ma dobre polaczenia kolejowe i autobusowe z Providence in na lotnisko, ale z Bradley (Hartford) jest jeden autobus #30 ktory kursuje do centrum raz na godzine.
Marcin14 2017-03-01 18:18   
Marcin14 - Profil Marcin14
Tak się trochę pobawiłem w wyszukiwanie i znalezienie biletu za 150 USD przez sadzawkę istnieje raczej czysto teoretycznie. Sensowne rozkłady lotów tam i z powrotem można wyszukać za około 280 USD (w listopadzie 2017 r.) w górę.
Marcin14 2017-03-01 17:48   
Marcin14 - Profil Marcin14
Oj, nieprawda. W USA, a na ich wschodnim wybrzeżu szczególnie, są dobre połączenia autobusowe, a często również kolejowe - do praktycznie wszystkich większych i nawet mniejszych portów lotniczych. Akurat tak się składa, że niemal wszystkie je odwiedziłem i bardzo dobrze mi się wybierało tanie loty do jakiejś "dziury zabitej dechami" skąd zawsze był autobus do dużego miasta. Do Bostonu, na przykład, dostałem się łatwo i z Providence, RI, i z Hartford, CT, i z Manchesteru, NH (2 razy). To ostatnie lotnisko jest całkiem fajne, a obsługują je zazwyczaj małe regionalne samoloty typu Embraer 145 czy CRJ 700, więc wieczorem staje się całkiem puste.

Tak samo do Waszyngtonu łatwo się dostać z BWI (łatwiej niż z IAD), a do Filadelfii jechałem i z Newarku (EWR) i z Atlantic City.

Tzw. Bos-Wash czyli praktycznie nieprzerwanie ciągnąca się aglomeracja od Bostonu do Waszyngtonu ma naprawdę dobre połączenia autobusowe i całkiem niezłe kolejowe.
marcowy 2017-03-01 15:44   
marcowy - Profil marcowy
wroord: nie ma komunikacji zbiorowej ???? co ty opowiadzasz
wroord 2017-03-01 15:22   
wroord - Profil wroord
Po sezonie letnim te loty beda zawieszone. Juz Southwest kiedys probowal wzorem Ryanaira oglaszac loty do Manchester, NH jako do Bostonu czy ISLIP na Long Island jako Nowy Jork i szybko z tego zrezygnowal. Do tego w USA nie ma komunikacji zbiorowej wiec do Providence jedyny dojazd samochodem.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy