Laptop w bagażu rejstrowanym

Co myślicie na temat przewozenia laptopa w bagażu rejestrowanym ? (LOT/Lotnisko Chopina) Ma ktoś jakieś doświadczenie?
17/12/2016 14:12  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Ancymon 2017-01-12 12:20   
Ancymon - Profil Ancymon
Ja bym się nie zdecydował na przewóz laptopa w bagażu rejestrowanym ... no chyba, że byłaby to taka walizka zobacz link Nie ma co się oszukiwać, ale nasze walizki i torby są na lotniskach traktowane, jak worki z ziemniakami. Ostatnio leciałem do/z Indii i moja walizka została uszkodzona dwukrotnie - w drodze tam i z powrotem.
banan86 2016-12-19 11:52   
banan86 - Profil banan86
A widzieliście kiedyś jak pracownicy lotniska przeładowują bagaże? Wasze walizki na pewno nie będą traktowane z większą delikatnością niż worek kartofli!

Nawet jeśli niczego nie ukradną to po prostu zawartość zostanie zniszczona podczas załadunku
gość_d4d2e 2016-12-19 01:44   
gość_d4d2e - Profil gość_d4d2e
pcharasz: co jest niby zabronione? Przewóz laptopa w bagazu rejestrowanym? Skąd takie rewelacje?
gość_3b48d 2016-12-18 20:08   
gość_3b48d - Profil gość_3b48d
Po co? Żeby Ci ukradli?
pcharasz 2016-12-17 21:58   
pcharasz - Profil pcharasz
Nie, nie i nie. Jest to zabronione przez większość przewoźników, a do tego w ogóle nie jest to dobry pomysł.
gość_9bfe3 2016-12-17 17:02   
gość_9bfe3 - Profil gość_9bfe3
Wszystko zależy od tego jakie człowiek ma podejście. Latam średnio 100 razy w roku i jak na razie nie przydarzyła mi sie kradzież, pomimo ze zniszczenia, włącznie z zerwaniem kłódki tak. Ale sa osoby, których bagaż został okradziony. Sam osobiście nie zdecydowałbym sie na nadanie w bagażu rejestrowanym komputera, tabletu czy dobrego aparatu fotograficznego. I to nawet niekoniecznie ze względu na możliwość kradzieży, ale także na możliwość jego zniszczenia. Siły działające na bagaż rejestrowany w trakcie jego przerzucania po lotnisku potrafią byc nadspodziewanie wielkie,..
irkolo 2016-12-17 15:34   
irkolo - Profil irkolo
W bagażu rejestrowanym nie należy umieszczać:
urządzeń elektronicznych i przyrządów optycznych (tj. komputery, laptopy, aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, kamery wraz z osprzętem, okulary) oraz lekarstw, kluczy itp., zobacz link
gość_e9d81 2016-12-17 15:19   
gość_e9d81 - Profil gość_e9d81
W życiu bym się na to nie zdecydował. Z bagażu kradziono mi różne drobiazgi, na przykład paczkę papierosów... a co mówić dopiero o laptopie!. Laptop setki razy zabierałem w bagażu podręcznym i nigdy nie miałem z tym żadnego kłopotu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy