Pobrana inna kwota z konta, niż cena biletu

Cześć, mam pytanie, czy może ktoś miał już taki przypadek. Kupiłem dziś 2 bilety na lot Wizzair, wybrałem miejsca 2 płatne po 25 zł, lecz jednak zrezygnowałem z nich poprzez reset miejsc. Kiedy przeszedłem już do ostatniej strony z płatnościami, wyświetliła mi się kwota w PL i Euro, zgoda z łączną ceną za dwa bilety, tj. 178 zł. Wprowadziłem dane z karty i zaakceptowałem transakcje. Po chwili przyszło mi potwierdzenie zakupu, z informacją z banku, że pobrało mi o 50 zł więcej. Patrze na dane rezerwacji, a tam widnieje cena za te miejsca. Nie wiem jak to się stało, że wyświetliła mi się w ramce prawidłowa kwota zakupu za dwa bilety, a pobrało z konta o te 50 zł więcej, tak jak bym kupował z tymi miejscami. Złożyłem reklamację do Wizzair poprzez formularz na ich stronie. Mam nadzieję, że nie będą próbowali wmówić mi, iż widniała tam cena 228 zł,a nie 178 zł. Swoją drogą, takie błędy na stronie potrafią zirytować.
07/12/2016 00:37  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_b0f25 2016-12-07 21:52   
gość_b0f25 - Profil gość_b0f25
następnym razem rób zrzuty ekranu na potwierdzenie - metoda wielokrotnie przeze mnie stosowana i w 100% skuteczna
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy