Fast track Stansted

Witam chciałem zapytać Was o procedure Fast Traci na Stansted . Mam tam przesiadkę z Easy Jet do Ryana czyli jak wyczytałem konieczność przejścia z jednego terminalu na drugi terminal.Z tego co zrozumiałem jest konieczność _-nawet przy przesiadce z samolotu do samolotu-przechodzenia ponownie przez SecuRity to zabiera czas .Czy procedura fast tracK usprawnia przejście? Czy ktoś z was korzystał i faktycznie skraca czas w kolejce? Chyba że między terminalami można ominąć Security i przejść z terminalu gdzie ląduje EZ do terminalu gdzie startuje FR bez żadnych kontroli? Będę tylko z bagażem podręcznym.
16/10/2016 09:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_6c19f 2016-10-18 06:52   
gość_6c19f - Profil gość_6c19f
Dzieki
wiedzmin29 2016-10-17 22:40   
wiedzmin29 - Profil wiedzmin29
Tak trzeba ponownie przejść security, ale w STN największym problemem jest kolejka do kontroli po przylocie, a nie przy wylocie. W godzinach szczytu po przylocie to minimum 40-60 minut stania ( 15-20 minut z paszportem biometrycznym), natomiast do wylotu kolejka do security to 20-30 minut max. Fast Track działa tylko na wyloty i jest to prawie błyskawiczna odprawa w 5 minut, a w godzinach szczytu max 10 minut.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy