Bagaż w EasyJet

Proszę o pomoc bo z FAQ Easy Jet nie idzie się zorientować. Kupuje bilet w Easy Jet w 2 strony. Do tego potrzebuję bagaż rejestrowany. I teraz nie wiem czy mam kupić jeden bagaż i on już jest wtedy tam i z powrotem czy tak jak w Ryanair kupuje bagaż w jedną stronę a jak chcę na powrót to tak samo muszę kupić?
13/09/2016 09:25  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_42b93 2016-09-29 00:07   
gość_42b93 - Profil gość_42b93
A jak jest z podręczny? Nie ważne kg tylko wymiar? I czy prócz walizki mogę wziąć np plecak?
teemu 2016-09-15 00:59   
teemu - Profil teemu
macie obaj rację, źle sprawdziłem. sorry!
banan86 2016-09-14 21:43   
banan86 - Profil banan86
Bagaż tylko w jedną stronę (mają rezerwację w dwie strony albo multi-trasy), można dokupić tylko i wyłącznie przez call center... co oczywiście cenowo mija się z celem. Najlepszym rozwiązaniem jest zrobić dwie osobne rezerwacje
kinder 2016-09-14 08:28   
kinder - Profil kinder
@teemu jesteś pewien? Jak wybieram lot w 2 strony dla jednej osoby to dodaniu bagażu rejestrowanego wyświetla mi 1 sztukę bagażu w cenie 209 zł.
Jak wybiorę lot w jedną stronę, to mi tak samo wyświetla jedną sztukę bagażu, tyle że w cenie 91 zł.
Nie widzę nigdzie opcji kupienia bagażu tylko w jedną stronę przy locie round trip
teemu 2016-09-13 21:50   
teemu - Profil teemu
jeśli mając zaznaczoną opcję z lotem tam i z powrotem wybierasz opcję 'bagaż rejestrowany', to z defaultu dodają Ci dwie torby po ileśtam euro w każdą stronę. Jeśli w jedną stronę chcesz mieć bagaż, a w drugą nie, to usuwasz odpowiedni bagaż tym małym krzyżykiem co się pokazuje, jak cena bagażu się wyświetli. Czyli jeśli chcesz mieć bagaż w obydwie strony, to domyślnie zaznaczy tam i z powrotem.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy