Transport z lotniska Paryż Beauvais do centrum Paryża.

Witam szanownych czytających :) Chciałam się podzielić informacją, którą sama otrzymałam w jednym z paryskich hoteli - otóż, proszę się nie martwić podróżą z tegoż lotniska do centrum Paryża. Polecam w tym zakresie, i z pełną odpowiedzialnością za słowa - firmę AutoBusParyz.pl zarejetrowaną we Francji ze wszystkimi uprawnieniami i ubezpieczeniem pasażerów. Sprawdziłam osobiście :) Bardzo miła obsługa biura i sam kierowca. Dzięki uprzejmości pana Norberta, który zorientowany jest w zwyczajach panujących na lotnisku, udało nam się na czas nadać bagaż - stanowiska zamknięto pół godziny przed czasem. Inne osoby, które przyjechały na ostatnią chwilę miały już problem. Gdyby ktoś był zainteresowany podaję namiary: zobacz link tel polski 518 341 477 i francuski 0033 667 042 498. Naprawdę polecam.
12/09/2016 14:35  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
bartek123 2016-11-13 18:11   
bartek123 - Profil bartek123
auto buz paryz działa legalnie to fakt ale z drugiej strony przekazują klientów osobom bez licencji, często zamawiając u nich przejazd można nagle znaleźć się u kierowcy bez oprawień ,ubezpieczeń itd OSTRZEGAM .Podczas kontroli możemy nie dojechać na lot a co gorsza w razie wypadku nikt nam nie wypłaci odszkodowania.
banan86 2016-09-14 22:00   
banan86 - Profil banan86
Chyba admin powinien zająć się takimi reklamami. Zwłaszcza, że takie posty zniechęcają usługodawców do wykupywania oficjalnych reklam na portalu :P
gość_89b60 2016-09-13 09:44   
gość_89b60 - Profil gość_89b60
Super reklama. Widząc tego typu "promocję", zrażam się do firmy i z nie korzystam z jej usług. Tak było - OT - z siecią AGD, która swego czasu katowała gdzie się da swoimi reklamami.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy