Skytrax ogłasza "najbardziej lubiane przez pasażerów linie lotnicze"

Organizacja ratingowa Skytrax ogłosiła ranking prezentujący najbardziej lubiane przez pasażerów linie lotnicze. Ranking ten został stworzony w oparciu o recenzje przelotów, które pasażerowie zamieszczają na stroni internetowej Skytrax i różni się od własnych rankingów opracowanych przez organizację. Pierwszą dziesiątkę przewoźników zdominowały linie lotnicze z Azji. Najlepszymi liniami lotniczymi z Europy zdaniem oceniających są greckie linie lotnicze Aegean znajdujące się tuż za podium na czwartym miejscu. Do zestawienia nie trafiły linie lotnicze, które posiadają mniej niż 225 recenzji. Wyniki znajdują się pod linkiem: zobacz link
08/08/2016 10:15  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wroord 2016-08-09 15:18   
wroord - Profil wroord
Tylko patrzec jak nastepnym razem nr. 1 zostanie Air Koryo.
Affinitor 2016-08-09 13:03   
Affinitor - Profil Affinitor
Każdy ranking jest inny, każdy ma swoje prawa i żaden nie jest w 100% miarodajny. Nie tak dawno powoływano sie tutaj na ranking z tripadvisor, z pozoru niby miarodajny, bo tworzony na podstawie głosów użytkowników portalu, którzy podróżują. Wiele razy sprawdzam na tripadvisorze rożne rzeczy i często, gęsto w pierwszej dziesiątce najlepszych restauracji w mieście mozna znaleźć lokale sieci McDonald's. Chyba bez komentarza.... :)
usuniety 2016-08-09 09:55   
usuniety - Profil usuniety
lysypiotr76, nie przesadzaj, Aegean są na czwartym miejscu

wroord - ten ranking pełny jest "smaczków" - Aeroflot lepszy od ANZ, China Eastern od Virgin Atlantic, AirAsia X or JAL, i moje ulubione, Southwest od Emirates. ;)
wroord 2016-08-08 20:34   
wroord - Profil wroord
o rety Qatar 12-ty, Emirates 35-ty i Etihad 71-szy a Garuda, ktora do niedawna miala zakaz wlotu do EU numer 1 - koniec swiata.
lysypiotr76 2016-08-08 20:12   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Po raz kolejny Azja wygrywa. To już nie jest śmieszne . Nudnym się to staje . I niewiele się różni bo i tak na końcu wygrywa Azja.
lysypiotr76 2016-08-08 12:55   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Szukałem , szukałem .......i nie znalazłem PLL ,, LOT'' .
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy