Aeroflot - przesiadki

Witam, piszę tu ten temat z zapytaniem jak to właściwie jest z tym aeroflotem i przesiadkami. Przybliżę temat. W lipcu lecę aeroflotem na trasie WAW-JFK-WAW z przesiadką w Szeremietiewie. W życiu na tym lotnisku nie byłem i nie wiem czego mam się spodziewać jeżeli chodzi drogę do pokonania na przesiadkę. Przerwy pomiędzy lotami mam 1 godzinę 40 minut - czy bez problemu zdążę się przesiąść i przejść do gate? Kolejnym pytaniem jest język stewardess, na pokładzie samolotu mówią od razu po angielsku czy najpierw po rosyjsku potem angielsku? Zastanawia mnie też jedna kwestia jeżeli chodzi o karty pokładowe. Jedni mówią że na Chopina dostanę obydwie karty pokładowe (na jeden i drugi lot) a jedni że na lotnisku w Szeremietiewie będę musiał prosić się o kartę (i na odwrót). Mam nadzieję że nic nie zagmatwałem, proszę o odpowiedź :)
22/04/2016 21:18  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_f3b4d 2016-04-22 23:03   
gość_f3b4d - Profil gość_f3b4d
Zdążysz bez problemu, lotnisko jest dobrze oznakowane a na Okęciu dostaniesz 2 karty . Co do jezyka ,.,to nie sadze aby był problem z porozumieniem się mów jak Ci sie podoba ,.,po Rosyjsku a jak nie znasz po Angielsku.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy