Parkomaty - zagadka w Poznaniu

Czy ktoś może orientuje się, co za geniusz stoi za pomysłem rozmieszczenia parkomatów na lotnisku w Poznaniu? Od kilku miesięcy nie ma już płacenia u kasjerów, tylko w automatach, niby nic specjalnego. Ale chyba tylko jeden automat stoi przy wyjściu z przylotów i to schowany z boku, żeby za bardzo w oczy się nie rzucał. Pozostałe postawiono.... przy bramkach wyjazdowych! Dwie sytuacje: pierwsza, do bramki podjeżdża ktoś, kto nie wie, że parkomat jest przy wyjściu (informacji o tym na lotnisku nie ma), staje przed szlabanem i widząc parkomat wysiada, zaczyna szukać biletu, drobnych itd. Za nim tworzy się kolejka. Druga sytuacja, w tej kolejce wcześniej czy później trafia się ktoś komu w czasie tego czekania ważność biletu się skończyła, o czym dowiaduje się od bramki, która nie chce go wypuścić. I znowu ta sama zabawa. Kto to wymyślił???? Dlaczego na poznańskim lotnisku system płacenia za parking nie może funkcjonować jak na każdym innym parkingu? Czyżby lotnisko w ten sposób chciało na siłę wydłużać pobyty samochodów, żeby wyciągać więcej kasy? Czy może czekają aż ktoś porządnie wnerwiony rozwali im barierkę wyjazdową i wtedy ktoś pomyśli? Może pasazer.com zapytałby władz lotniska poznańskiego czemu ma służyć owo osobliwe rozwiązanie? Chyba, że ktoś z forumowiczów zna odpowiedź, bo przyznam, że bardzo jestem ciekawy....
11/04/2016 23:59  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
adam7691 2016-04-15 23:27   
adam7691 - Profil adam7691
gość_895c6: co paliłeś
gość_895c6 2016-04-14 21:46   
gość_895c6 - Profil gość_895c6
Ja stoję za tym pomysłem, a co? Coś się nie podoba?
adam7691 2016-04-13 08:15   
adam7691 - Profil adam7691
na lotnisku w POZ jest wszystko, przoduję kretyńskie pomysły i brak samolotów
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy