Boeing awaryjnie lądował po zderzeniu

Amerykańskie linie lotnicze Continental poinformowały w czwartek, że ich pasażerski Boeing-737 był zmuszony awaryjnie lądować w Hondurasie po zderzeniu z kondorem. Samolot z 76 pasażerami na pokładzie leciał z honduraskiej stolicy, Tegucigalpy, do Houston w Teksasie. Tuż po starcie w jeden z silników maszyny wpadł ptak i spowodował niewielką, słyszaną w kabinie eksplozję. (miras poprosil mie zalozyc ten watek bo ma dzis jakies problemy z zalozeniem watkow)Boeing nie wyleciał nawet z Hondurasu. Wkrótce wylądował na pasie lotniska w mieście San Pedro Sula, na północy tego środkowoamerykańskiego kraju.
10/04/2008 22:15  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-04-12 01:13   
humbak - Profil humbak
aynis: Ty, ty, ty.... niegrzeczna! :o
hamburg 2008-04-11 12:31   
hamburg - Profil hamburg
teraz dopiero zauwazylem *hahahahahaha*
no wlasnie.....mozna tez cos innego pomyslec *hahahahahha*
aynis 2008-04-11 12:29   
aynis - Profil aynis
No wiem, ale to tak smiesznie wyglada, ze naprawde zaczelam sie zastanawiac, z czym ten samolot sie zderzyl ;)
hamburg 2008-04-11 12:26   
hamburg - Profil hamburg
aynis: tytul nie zmiescil sie calkowicie :-)
gregory 2008-04-11 12:25   
gregory - Profil gregory
A moje pierwsze skojarzenie to były niemieckie linie Condor :)
aynis 2008-04-11 09:49   
aynis - Profil aynis
Jak zobaczyłam temat tego wątku to się zaczęłam zastanawiać, co to za kondo :]
disorder 2008-04-11 09:43   
disorder - Profil disorder
Myślicie, że przeżył?
humbak 2008-04-10 22:21   
humbak - Profil humbak
Biedny kondor... :o(
hamburg 2008-04-10 22:16   
hamburg - Profil hamburg
Amerykańskie linie lotnicze Continental poinformowały w czwartek, że ich pasażerski Boeing-737 był zmuszony awaryjnie lądować w Hondurasie po zderzeniu z kondorem.

Samolot z 76 pasażerami na pokładzie leciał z honduraskiej stolicy, Tegucigalpy, do Houston w Teksasie. Tuż po starcie w jeden z silników maszyny wpadł ptak i spowodował niewielką, słyszaną w kabinie eksplozję.

(miras poprosil mie zalozyc ten watek bo ma dzis jakies problemy z zalozeniem watkow)Boeing nie wyleciał nawet z Hondurasu. Wkrótce wylądował na pasie lotniska w mieście San Pedro Sula, na północy tego środkowoamerykańskiego kraju.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy