Niezapomniany wypoczynek z Neckermanem

Cóz mogę napisać niezapomniany urlop to prawda na miejszcu traktowanie ludzi z góry Polacy Rosjanie rasizm ze strony pracowników mieliśmy wykupiony pakiet VP,którego hotel Parkhotel w Harachovie nie posiadał miał tylko HB i 'in exclusive' w VP mielismy wykupione napoje do posiłków niestety musieliśmy za nie płacić bo hotel nie miał opcji VP po interwencjach do biura Neckerman olano nas zero odezwu odpowiedzi brak kontaktu pozostaliśmy zdani sami na siebie bez znajomości języka bez pomocy rzydenta napewno nie wróce była to moja pierwsza i napewno ostatnia podroz z neckermanem,również nagłosnie sprawę wśrod moich dalszych i blizszych znajomych.Czekałam pół roku na niezapomniany wyjazd na narty i był tylko szkoda,że w tym złym znaczeniu.Ostatnio rownież rezerwowałam wyjazd dobrze że jest tylko wstępnie zarezerwowany napewno zrezygnuję w 100 % i moi znajomi również którzy chcieli jechać z nami powodzenia pracownicy bardzo niekompetentni jak jest problem to nie potrafią go rozwiązać NIE POLECAM NIKOMU I NIE POLECĘ !!!!!! Co innego w umowie co innego w voucher
10/01/2016 19:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
solokhumbu 2016-01-12 16:11   
solokhumbu - Profil solokhumbu
@korrado2: no trudno się nie zgodzić :D Mądrość przemawia Twoimi ustami!
Affinitor 2016-01-12 15:45   
Affinitor - Profil Affinitor
banan: mało wiesz o cywilizowanym świecie, tam wbrew pozorom ludzie reagują bardzo podobnie. A co do czeskiego, to ja osobiście nigdy nie miałem z tym językiem problemów, ale znam takich dla których naprawde jest on niezrozumiały. Podobnie jak dla Czechów polski, o ile kiedys oglądanie TVP w Czechosłowacji było standardem i Polak mogl bez kłopotów sie u nich porozumieć, o tyle obecna młodzież nie ma juz kontaktu z polskim i najcześciej go tez nie rozumie. Pamietać należy, ze czym innym jest jezyk pisany, ktory jeszcze od biedy da sie zrozumieć, a co innego mówiony.
gość_96877 2016-01-12 14:45   
gość_96877 - Profil gość_96877
solokhumbu: poza tym: Czesi mówią po angielsku, Czesi w Harrachovie mówią po... Polsku. Nieraz doświadczyłem tego na własnej skórze. No chyba, że trafią na Polaka-cebulaka, wtedy potrafią być złośliwi. Inteligentnie złośliwi.
korrado2 2016-01-12 14:41   
korrado2 - Profil korrado2
solokhumbu: Zauważ, że autorka nawet ojczystym posługuje się tak, jak się posługuje, więc nie dziw się, jeśli dla niej czeski brzmi jak koreański.
solokhumbu 2016-01-12 14:32   
solokhumbu - Profil solokhumbu
banan86 - co do meritum to się zgadzam. Najbardziej rozwalił mnie jednak text gościa: "bez znajomości języka". No fakt, przecież czeski plasuje się pod względem trudności gdzieś pomiędzy koreańskim i hindi ;-)
banan86 2016-01-12 13:52   
banan86 - Profil banan86
Polska to jednak dziki kraj (przynajmniej mentalnie). Polak jak zostanie oszukany przez jakąś firmę to przeklina, psioczy w internecie, odradza innym i tyle.... W cywilizowanych częściach Europy (i świata) w takim przypadku składa się pozew sądowy z tytułu niezgodności usługi z zawartą umową i wypłata odszkodowania jest równie pewna jak śmierć i podatki!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy