×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


RYANAIR Zmiany rezerwacji lotów


Nie dajcie się nabrać... Najczęściej zmiana rezerwacji biletu kosztuje znacznie więcej niż nowy lot w tym samym terminie. Podsumowanie jest skonstruowane tak, żeby raczej się nie zorientować, jak to przewoźnik zarobi sobie dwa razy na bilecie.

15/09/2015 19:34,  
<>

gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

  
banan86: Wybacz, ale po obniżeniu cen za zmianę nazwiska bilety musiałbyś zacząć kupować na allegro zamiast na stronie ryanaira... A co do kanapek to bez przesady, dodatkowych kilkadziesiąt/kilkaset EUR z lotu specjalnej różnicy przewoźnikowi nie zrobi.
16/09/2015 17:22  

  
banan86: nie przesadzaj że tylko ryanair... a co możesz zrobić w lufie w przypadku zwykłego biletu ? NIC, możesz co najwyżej kupić sobie nowy.
16/09/2015 12:33  

  
Dlatego low-costy są korzystne tylko jeśli jest się PEWNYM daty lotu i tylko na kierunkach point-to-point. W przeciwnych wypadkach lepiej jest zapłacić "trochę więcej" za linię tradycyjną ale ostatecznie jednak mniej po podliczeniu ewentualnych zmian ;)

Taka jest właśnie polityka Ryanaira (i innych podobnych). Gdyby nagle wszyscy przestali zmieniać loty i nazwiska, podróżować z bagażem rejestrowanym, wnosić zbyt duży bagaż podręczny czy jeść kanapki na pokładzie to RyanAir już dawno temu by zbankrutował!!!
Ryan celowo zniechęca pasażerów do zmieniania nazwiska (lub każe płacić za to chorendalny haracz) bo dzięki temu będzie więcej biletów nie wykorzystanych na każdym locie....a to znaczy, że statystycznie mogą robić większy overbooking ;) Same korzyści! :D
16/09/2015 11:23  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie