Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Copa Airlines uruchamia swój własny program lojalnościowy

To będzie teraz najprawdopodobniej najłatwiejszy GOLD do zdobycia... zobacz link

23/07/2015 12:56,  
<>

gość_63396 - Profil
gość_63396

gość_00920 - Profil
gość_00920

BA 850: trzeba czytać ze zrozumieniem. Tam sa jeszcze **, ktore mówią, ze absolutnym minimum sa 4 przeloty Copa, bez tego możesz latać *A ile chcesz, a statusu nie będzie. Pod tym względem lekcje wyciągnął tez Aegean, który nieco zaostrzył warunki od ubiegłego roku, choć to i tak jeden do najłatwiejszych goldow do uzyskania, jeśli ktoś nie lata zbyt wiele.
27/07/2015 17:05  

Czytałem właśnie te szczegóły lecąc niedawno Copa i się dziwiłem że przecież tak łatwo o status... tylko że 4 loty rocznie w Copa. Gdybym wiedział wcześniej... to w tym roku mógłbym już o niego zawalczyć. Ale długoterminowo... trochę mi nie po drodze z siatką Copa. Szkoda. W ogole skoro przywileje Gold'a są w miarę te same w róznych liniach, fajnie jakby ujednolicili zasady zdobycia tego statusu.
27/07/2015 16:37  

* Flown on Copa Airlines, Star Alliance Carriers, and/or any other eligible partner in a calendar year between January 1st and December 31st.
23/07/2015 18:40  

Ale tylko pod warunkiem, ze 4 razy w roku przelecisz sie Copa airlines....
23/07/2015 15:48  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: