Ankieta: Funkcjonowanie MPL Katowice-Pyrzowice.

Witam, Jestem studentką logistyki i obecnie pisze prace licencjacką. Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pozwoli mi na napisanie prace. Ankieta skierowana jest do osób, które chociaż raz korzystały z usług tego portu. Z góry dziękuję:) Link do ankiety: zobacz link
27/04/2015 09:47  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_94207 2019-04-29 11:51   
gość_94207 - Profil gość_94207
Dzień dobry, widzę że prowadziła Pani badania dotyczące funkcjonowania MPL Katowice. Ja również prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej na ten temat. Czy mogę prosić o kontakt mailowy z Panią? Mam pewne pytanie. Podaje mój adres: zobacz link
Pozdrawiam :)
gość_94207 2019-04-29 11:49   
gość_94207 - Profil gość_94207
Dzień dobry, widzę że prowadziła Pani badania dotyczące funkcjonowania MPL Katowice. Ja również prowadzę badania do mojej pracy magisterskiej na ten temat. Czy mogę prosić o kontakt mailowy z Panią? Mam pewne pytanie. Podaje mój adres: zobacz link
Pozdrawiam :)
pede 2015-05-01 07:45   
pede - Profil pede
Niski poziom wypadków? WTF?
gość_32d0c 2015-05-01 01:26   
gość_32d0c - Profil gość_32d0c
misiok: widac wyraźnie, ze ankietę przygotowywała osoba, dla której latanie samolotem oznacza jedynie korzystanie z LCC i nie widzi swiata poza takimi liniami. Mozna oczywiście i tak, tylko czy nie lepiej od razu zaznaczyć, ze szuka sie głosów pasażerów FR i W6?
gość_f80cd 2015-04-30 22:30   
gość_f80cd - Profil gość_f80cd
Dziękuję bardzo za uwagi, z pewnością przydadzą się na przyszłość:) Jeżeli chodzi o zwrot "matek z dziećmi" jest to ogólnie przyjęte, choć mogłam to ująć inaczej. Proszę wybaczyć mi ponieważ pierwszy raz przeprowadzam takie badania:)
misiok 2015-04-29 21:27   
misiok - Profil misiok
Ja mam więcej uwag:
Pytanie 1 - jeśli ktoś lata rzadziej niż raz do roku to brak możliwości poprawnej odpowiedzi i nie bardzo jest co wybrać
Pytanie 2 - moja odpowiedź by brzmiała: jak mam możliwość to lecę z Katowic
Pytanie 3 - nie przewidziano lotów biznesowych
Pytanie 4 - chodzi jak mniemam o ostatnią podróż?
Pytanie 5 - jw.
Pytanie 15 - nie wiem jak zaletą może być oddalenie od miasta, pytanie powinno brzmieć raczej czy lotnisko jest za daleko od aglomeracji, choć nie wiem co dadzą odpowiedzi na to pytanie - lotnisko przeniesiemy?
Pytanie 18 - może raczej pytanie powinno brzmieć: Z usług których lotnisk (...)
Pytanie 19 - ponownie nie jest sprecyzowane, czy dotyczy ostatniego zakupu
Pytanie 20 - ja osobiście kupuję wtedy, gdy mam taką potrzebę, a mogę mieć pół roku przed podróżą, albo za tydzień
Pytanie 21 - pytanie nie ma sensu, chyba, że dotyczy ostatniego przelotu, ale to nie jest sprecyzowane, a jeśli ten przelot to był wyjazd wakacyjny to z reguły nie znamy ceny
Pytanie 22 - nie czepiałbym się tego zwrotu, bo jest on ogólnie przyjęty - nie widziałem jeszcze pomieszczenia dla ojców z dzieckiem :)
I na koniec - nie chciałbym, żeby było to odebrane negatywnie, ale trochę badan zmuszony już byłem przeprowadzić i dlatego dodałem swoje uwagi - nie chciałbym, żeby zaangażowanie innych poszło na marne, bo wyniki nie będą oddawały rzeczywistości lub ktoś nie będzie chciał skończyć ankiety ze względu na to, że nie będzie w stanie odpowiedzieć zgodnie ze stanem faktycznym.
No i życzę powodzenia.
gość_70ced 2015-04-29 10:44   
gość_70ced - Profil gość_70ced
Dokladnie, zwrot "matek z dziecmi" jest dziwny i dyskriminujacy.
banan86 2015-04-29 09:50   
banan86 - Profil banan86
Zrobione :)

W pytaniu nr 11 dobrze byłoby dodać opcję "inny przewoźnik autokarowy"

W pytaniu nr 22 bardzo nie podoba mi się zdanie "Przystosowanie lotniska dla matek z dziećmi". Czy to oznacza, że ojcowie już nie mają prawa podróżować?!

gość_f80cd 2015-04-28 17:38   
gość_f80cd - Profil gość_f80cd
Poprawny link: zobacz link
banan86 2015-04-28 09:03   
banan86 - Profil banan86
link nie działa :(
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy