×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wietnamski pilot przemycał "brudne" pieniądze


Pilot wietnamskich linii lotniczych został oskarżony za przemyt milionów dolarów pochodzących z przemytu narkotyków. Nie było to jednorazowe wydarzenie. Quoc Viet Lai między czerwcem 2005 a czerwcem 2006 wywiózł z Australii blisko 3,7 miliona dolarów australijskich. To nie jedyna tego typu sprawa w Australii. W zeszłym roku Van Dang Tran, również pilot wietnamskich linii, został zamknięty za kratkami na 4,5 roku za przeszmuglowanie 6,5 miliona dolarów. Przemyt działa oczywiście w dwóch kierunkach. Do tej pory kilku Australijczyków wietnamskiego pochodzenia zostało oskarżonych w Wietnamie za przemyt narkotyków z tego kraju do Australii. Niektórzy otrzymali wyrok śmierci.

02/04/2008 22:46,  
<>

gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

  
Pilot wietnamskich linii lotniczych został oskarżony za przemyt milionów dolarów pochodzących z przemytu narkotyków.
Nie było to jednorazowe wydarzenie. Quoc Viet Lai między czerwcem 2005 a czerwcem 2006 wywiózł z Australii blisko 3,7 miliona dolarów australijskich.

To nie jedyna tego typu sprawa w Australii. W zeszłym roku Van Dang Tran, również pilot wietnamskich linii, został zamknięty za kratkami na 4,5 roku za przeszmuglowanie 6,5 miliona dolarów.

Przemyt działa oczywiście w dwóch kierunkach. Do tej pory kilku Australijczyków wietnamskiego pochodzenia zostało oskarżonych w Wietnamie za przemyt narkotyków z tego kraju do Australii. Niektórzy otrzymali wyrok śmierci.
02/04/2008 22:58  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie