×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Najpopularniejsza nadal Warszawa


W sezonie letnim z/do Polski będzie regularnie latać 57 obcych przewoźników. Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego właśnie zatwierdził ich rozkłady połączeń. Spośród obcych linii lotniczych najszerszą ofertę ma Wizz Air (68 połączeń), na drugim miejscu jest Ryanair (50 połączeń), na trzecim - Norwegian Air Shuttle (20 połączeń), a na czwartym miejscu znalazł się Easy Jet (15 połączeń). W nowym sezonie na polskim rynku pojawił się również nowy przewoźnik: Air Nostrum z Hiszpanii. Będzie on latać regularnie na trasie Kraków - Madryt. Najbardziej popularnym portem lotniczym wśród obcych przewoźników jest nadal Warszawa. Rejsy na tej trasie oferuje 31 linii. Na drugim miejscu znajduje się Kraków, z którego lata 19 obcych przewoźników. Startują oni także regularnie z portów lotniczych w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy i Wrocławiu.

01/04/2008 16:23,  
<>

gość_a360b - Profil
gość_a360b
  

  
W sezonie letnim z/do Polski będzie regularnie latać 57 obcych przewoźników.
Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego właśnie zatwierdził ich rozkłady połączeń.
Spośród obcych linii lotniczych najszerszą ofertę ma Wizz Air (68 połączeń), na drugim miejscu jest Ryanair (50 połączeń), na trzecim - Norwegian Air Shuttle (20 połączeń), a na czwartym miejscu znalazł się Easy Jet (15 połączeń). W nowym sezonie na polskim rynku pojawił się również nowy przewoźnik: Air Nostrum z Hiszpanii. Będzie on latać regularnie na trasie Kraków - Madryt.

Najbardziej popularnym portem lotniczym wśród obcych przewoźników jest nadal Warszawa. Rejsy na tej trasie oferuje 31 linii. Na drugim miejscu znajduje się Kraków, z którego lata 19 obcych przewoźników. Startują oni także regularnie z portów lotniczych w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy i Wrocławiu.
01/04/2008 16:24  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie