Najpopularniejsza nadal Warszawa

W sezonie letnim z/do Polski będzie regularnie latać 57 obcych przewoźników. Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego właśnie zatwierdził ich rozkłady połączeń. Spośród obcych linii lotniczych najszerszą ofertę ma Wizz Air (68 połączeń), na drugim miejscu jest Ryanair (50 połączeń), na trzecim - Norwegian Air Shuttle (20 połączeń), a na czwartym miejscu znalazł się Easy Jet (15 połączeń). W nowym sezonie na polskim rynku pojawił się również nowy przewoźnik: Air Nostrum z Hiszpanii. Będzie on latać regularnie na trasie Kraków - Madryt. Najbardziej popularnym portem lotniczym wśród obcych przewoźników jest nadal Warszawa. Rejsy na tej trasie oferuje 31 linii. Na drugim miejscu znajduje się Kraków, z którego lata 19 obcych przewoźników. Startują oni także regularnie z portów lotniczych w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy i Wrocławiu.
01/04/2008 16:23  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
adams 2008-04-01 16:24   
adams - Profil adams
W sezonie letnim z/do Polski będzie regularnie latać 57 obcych przewoźników.
Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego właśnie zatwierdził ich rozkłady połączeń.


Spośród obcych linii lotniczych najszerszą ofertę ma Wizz Air (68 połączeń), na drugim miejscu jest Ryanair (50 połączeń), na trzecim - Norwegian Air Shuttle (20 połączeń), a na czwartym miejscu znalazł się Easy Jet (15 połączeń). W nowym sezonie na polskim rynku pojawił się również nowy przewoźnik: Air Nostrum z Hiszpanii. Będzie on latać regularnie na trasie Kraków - Madryt.

Najbardziej popularnym portem lotniczym wśród obcych przewoźników jest nadal Warszawa. Rejsy na tej trasie oferuje 31 linii. Na drugim miejscu znajduje się Kraków, z którego lata 19 obcych przewoźników. Startują oni także regularnie z portów lotniczych w Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy i Wrocławiu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy