Po raz kolejny wsparcie dla WOŚP

Polskie Linie Lotnicze LOT kolejny raz wesprą akcję finału WOŚP, oddając do dyspozycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy samolot Embraer 145. Połączy on Finały WOŚP organizowane w różnych miastach i umożliwi głównym animatorom akcji osobisty udział w imprezach w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. PLL LOT od wielu lat uczestniczyły w akcjach WOŚP, oferując pulę biletów na potrzeby organizatorów lub na aukcje zasilające konto Fundacji. W tym roku, po raz pierwszy LOT zdecydował oddać do dyspozycji Jurka Owsiaka samolot Embraer 145, dzięki czemu główni organizatorzy i animatorzy akcji będą mogli osobiście uczestniczyć w imprezach organizowanych w głównych miastach Polski, jak Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawa. "Jestem zadowolony, że LOT może wesprzeć tegoroczny Finał WOŚP. Nasz udział ma konkretny wymiar i pozwoli na osobisty udział Jurka Owsiaka i jego ekipy w kilku finałach w głównych miastach Polski. To bez wątpienia wzmocni wysiłki organizatorów i mamy nadzieję, spowoduje jeszcze lepsze efekty finansowe akcji." – powiedział Piotr Siennicki prezes PLL LOT. "Takiego Finału jeszcze nie było. Dzięki Polskim Liniom Lotniczym LOT przemieszczać się będziemy samolotem Embaer 145. Kolejne telewizyjne wejścia antenowe będą nadawane z tych miast, aby potem łączyć się z całą Polską." – powiedział Jurek Owsiak. XVI Finał WOŚP po raz pierwszy będzie transmitowany w dwóch stacjach telewizyjnych – TVP i TVN. Dodatkowo LOT przekazał na aukcję zasilającą konto Fundacji WOŚP pierwszy bilet na inauguracyjny rejs do Pekinu. Zwycięzca aukcji odleci do Chin bezpośrednim rejsem w dniu 30 marca 2008 roku.
13/01/2008 22:19  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-01-14 06:36   
szot - Profil szot
Ach, to dlatego w sobotę i niedzielę odwołali rejs poranny z WAWy do WRO i z WRO do BRU... ciekawe, kto zapłacil za specjalne malowanie samolotu?
adams 2008-01-13 22:25   
adams - Profil adams
zdjęcie embraera 145 znajduje sie w moim profilu..
adams 2008-01-13 22:21   
adams - Profil adams
Polskie Linie Lotnicze LOT kolejny raz wesprą akcję finału WOŚP, oddając do dyspozycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy samolot Embraer 145. Połączy on Finały WOŚP organizowane w różnych miastach i umożliwi głównym animatorom akcji osobisty udział w imprezach w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. PLL LOT od wielu lat uczestniczyły w akcjach WOŚP, oferując pulę biletów na potrzeby organizatorów lub na aukcje zasilające konto Fundacji. W tym roku, po raz pierwszy LOT zdecydował oddać do dyspozycji Jurka Owsiaka samolot Embraer 145, dzięki czemu główni organizatorzy i animatorzy akcji będą mogli osobiście uczestniczyć w imprezach organizowanych w głównych miastach Polski, jak Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawa.
"Jestem zadowolony, że LOT może wesprzeć tegoroczny Finał WOŚP. Nasz udział ma konkretny wymiar i pozwoli na osobisty udział Jurka Owsiaka i jego ekipy w kilku finałach w głównych miastach Polski. To bez wątpienia wzmocni wysiłki organizatorów i mamy nadzieję, spowoduje jeszcze lepsze efekty finansowe akcji." – powiedział Piotr Siennicki prezes PLL LOT.
"Takiego Finału jeszcze nie było. Dzięki Polskim Liniom Lotniczym LOT przemieszczać się będziemy samolotem Embaer 145. Kolejne telewizyjne wejścia antenowe będą nadawane z tych miast, aby potem łączyć się z całą Polską." – powiedział Jurek Owsiak. XVI Finał WOŚP po raz pierwszy będzie transmitowany w dwóch stacjach telewizyjnych – TVP i TVN.
Dodatkowo LOT przekazał na aukcję zasilającą konto Fundacji WOŚP pierwszy bilet na inauguracyjny rejs do Pekinu. Zwycięzca aukcji odleci do Chin bezpośrednim rejsem w dniu 30 marca 2008 roku.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama