×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Po raz kolejny wsparcie dla WOŚP


Polskie Linie Lotnicze LOT kolejny raz wesprą akcję finału WOŚP, oddając do dyspozycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy samolot Embraer 145. Połączy on Finały WOŚP organizowane w różnych miastach i umożliwi głównym animatorom akcji osobisty udział w imprezach w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. PLL LOT od wielu lat uczestniczyły w akcjach WOŚP, oferując pulę biletów na potrzeby organizatorów lub na aukcje zasilające konto Fundacji. W tym roku, po raz pierwszy LOT zdecydował oddać do dyspozycji Jurka Owsiaka samolot Embraer 145, dzięki czemu główni organizatorzy i animatorzy akcji będą mogli osobiście uczestniczyć w imprezach organizowanych w głównych miastach Polski, jak Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawa. "Jestem zadowolony, że LOT może wesprzeć tegoroczny Finał WOŚP. Nasz udział ma konkretny wymiar i pozwoli na osobisty udział Jurka Owsiaka i jego ekipy w kilku finałach w głównych miastach Polski. To bez wątpienia wzmocni wysiłki organizatorów i mamy nadzieję, spowoduje jeszcze lepsze efekty finansowe akcji." – powiedział Piotr Siennicki prezes PLL LOT. "Takiego Finału jeszcze nie było. Dzięki Polskim Liniom Lotniczym LOT przemieszczać się będziemy samolotem Embaer 145. Kolejne telewizyjne wejścia antenowe będą nadawane z tych miast, aby potem łączyć się z całą Polską." – powiedział Jurek Owsiak. XVI Finał WOŚP po raz pierwszy będzie transmitowany w dwóch stacjach telewizyjnych – TVP i TVN. Dodatkowo LOT przekazał na aukcję zasilającą konto Fundacji WOŚP pierwszy bilet na inauguracyjny rejs do Pekinu. Zwycięzca aukcji odleci do Chin bezpośrednim rejsem w dniu 30 marca 2008 roku.

13/01/2008 22:19,  
<>

gość_fe704 - Profil
gość_fe704
  

szot - Profil
szot
  
Ach, to dlatego w sobotę i niedzielę odwołali rejs poranny z WAWy do WRO i z WRO do BRU... ciekawe, kto zapłacil za specjalne malowanie samolotu?
14/01/2008 06:36  

  
zdjęcie embraera 145 znajduje sie w moim profilu..
13/01/2008 22:25  

  
Polskie Linie Lotnicze LOT kolejny raz wesprą akcję finału WOŚP, oddając do dyspozycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy samolot Embraer 145. Połączy on Finały WOŚP organizowane w różnych miastach i umożliwi głównym animatorom akcji osobisty udział w imprezach w Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. PLL LOT od wielu lat uczestniczyły w akcjach WOŚP, oferując pulę biletów na potrzeby organizatorów lub na aukcje zasilające konto Fundacji. W tym roku, po raz pierwszy LOT zdecydował oddać do dyspozycji Jurka Owsiaka samolot Embraer 145, dzięki czemu główni organizatorzy i animatorzy akcji będą mogli osobiście uczestniczyć w imprezach organizowanych w głównych miastach Polski, jak Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawa.
"Jestem zadowolony, że LOT może wesprzeć tegoroczny Finał WOŚP. Nasz udział ma konkretny wymiar i pozwoli na osobisty udział Jurka Owsiaka i jego ekipy w kilku finałach w głównych miastach Polski. To bez wątpienia wzmocni wysiłki organizatorów i mamy nadzieję, spowoduje jeszcze lepsze efekty finansowe akcji." – powiedział Piotr Siennicki prezes PLL LOT.
"Takiego Finału jeszcze nie było. Dzięki Polskim Liniom Lotniczym LOT przemieszczać się będziemy samolotem Embaer 145. Kolejne telewizyjne wejścia antenowe będą nadawane z tych miast, aby potem łączyć się z całą Polską." – powiedział Jurek Owsiak. XVI Finał WOŚP po raz pierwszy będzie transmitowany w dwóch stacjach telewizyjnych – TVP i TVN.
Dodatkowo LOT przekazał na aukcję zasilającą konto Fundacji WOŚP pierwszy bilet na inauguracyjny rejs do Pekinu. Zwycięzca aukcji odleci do Chin bezpośrednim rejsem w dniu 30 marca 2008 roku.
13/01/2008 22:21  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie