Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

dyskusje na portalu

Mam pytanie do redakcji: czy dałoby się ustawić na stronie głównej nie pięć ostatnich komentarzy na forum w ogóle, tylko po jednym komentarzu do ostatnio skomentowanych artykułów? W paru wątkach odchodzi taki flood że głowa mała... Czytać się nie da, giną wartościowe komentarze w tym zalewie. I prośba do wszystkich: Do not feed the trolls. ;)

30/10/2014 15:02,  
<>

gość_3b35e - Profil
gość_3b35e

system oceniania już był ale widać się nie przyjął bo nie został przeniesiony do nowej strony - a szkoda
07/11/2014 12:07  

Co niektórzy zalogowani rozrabiają jeszcze bardziej.
30/10/2014 19:17  

przemolot: zakaz wpisów dla gości, a zarejestrowani nie mogą dwóch wpisów z rzędu zrobić. To rozwiązałoby problem :)
30/10/2014 17:04  

Niestety, niektórzy strasznie spamują... I niekoniecznie chodzi mi o gości. Może wprowadzić jakiś system żółtych/czerwonych kartek albo coś w tym stylu?
30/10/2014 16:42  

Ja jestem za tym, żeby zupełnie skasować możliwość dodawania komentarzy przez gości. To co odwalają anonimy, to masakra. Pod wzgledem merytoryki forum na pewno by zyskało. No i jakaś odpowiedzialność za własne słowa, choć w bardzo ograniczonym zakresie, by istniała.
30/10/2014 16:17  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: