Nowe połączenia TigerExpress na lotniska Kraków i Katowice

We wrześniu TigerExpress wprowadził nowe ekspresowe połączenia na lotnisko w Krakowie z Rybnika i Katowic oraz lotnisko w Katowicach z Rybnika i Gliwic. Bilety na nowe trasy są w sprzedaży na razie do końca października. 5 połączeń dziennie Katowice - Kraków Airport od 22 zł 2 połączenia dziennie Rybnik - Kraków Airport od 26 zł 4 połączenia dziennie Rybnik - Katowice Airport od 39 zł 3 połączenia dziennie Gliwice - Katowice Airport od 29 zł Bilety na przejazd są tylko do zakupienia na stronie internetowej zobacz link. (Kupno biletów u kierowcy nie jest możliwe).
30/09/2014 12:56  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_a6fb8 2016-12-27 19:24   
gość_a6fb8 - Profil gość_a6fb8
kierowcy notorycznie się spóźniają. 10 minut, 30 minut, 45 minut....to raz.
dwa: to, że kupisz bilet nie oznacza, że dotrzesz na miejsce, może na przykład się okazać, że bus zleje twój przystanek i po prostu nie przyjedzie (sic!), nie podstawią innego busa (sic!), nie zezwolą na to abyś pojechał następnym połączeniem (sic! sic! sic!), a firma nie poda ci nawet rozsądnego wytłumaczenia; ze zwrotem pieniędzy za niezrealizowany z winy TigerExpress pieniędzy będzie problem - będziesz codziennie pisał o zwrot pieniędzy, ale nie wiesz czy otrzymasz jakąkolwiek odpowiedź, czy zobaczysz swoje pieniądze z powrotem na koncie - to trzy.
podsumowując: kupując bilet kupujesz los na loterii: bus albo przyjedzie albo nie przyjedzie. stracisz pieniądze albo nie stracisz. uda się albo się nie uda. doskonałe dla tych, co uwielbiają adrenalinę i ewentualne noclegi na przystanku, gdy jednak autobus nie przyjedzie.
gość_ccbad 2015-07-20 19:07   
gość_ccbad - Profil gość_ccbad
Stanowczo nie polecam podróży z tiger expressem .W dniu 18.07.2015 o godzinie 7.05 miałem z Rybnika wyjechać do Krakowa.Niestety busik się spóźniał .Oczywiście połączenia telefoniczne tylko z automatem.W końcu któraś z 7 osób oczekujących dodzwoniła się do Ostrawy ,dowiedzieliśmy się że nic nie wiadomo o tym że w Rybniku czekają Ludzie i oczekują na nas w Katowicach......Po następnych kilku telefonach wreszcie podstawiono busik (bez klimatyzacji i darmowej wody)i tak o 10.00 rano byliśmy w Katowicach ,gdzie do 11.00 oczekiwaliśmy na jeszcze 2 osoby.W ten o to sposób odbyła się moja najdłuższa wycieczka do Krakowa 2 osoby zrezygnowały.musiały odwoływać noclegi w Krakowie .Jedna z Pań ,które dodzwoniły się do Firmy powiedziała ,ze Ktoś się z nami skontaktuje i ewentualnie zaproponują zwrot pieniędzy za przejazd lub vouczery na następna podróż ...... Narazie nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam ani po czesku ani po polsku.Nadmieniam,ze kupując bilety podałem wszystkie dane ...adres ,telefon ,e-mail. Na szczęście nie jechałem na lotnisko bo podejrzewam że nigdzie bym nie doleciał......Jeszce raz STANOWCZO NIE POLECAM ......
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy