Refleksje po spotkaniu forumowiczów

30/03/2008 10:32  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
admin 2008-03-30 21:26   
admin - Profil admin
hamburg: od wczorajszego smiania jeszcze dzisiaj boli mnie brzuch... ale to prawda daaaawno sie tak nie usmialem :-) Calkiem sympatyczne dziecko z tego naszego hambusia:-)
szot 2008-03-30 21:20   
szot - Profil szot
A ja pozdrawiam juz z Warsaw. Także się cieszę ogromnie z naszego spotkania i mam nadzieję, że będą kolejne...
hamburg 2008-03-30 21:16   
hamburg - Profil hamburg
no rurka byla fajna *hahahaha*
ale ,,goralka przy strumyku´´ tez *hahahaha* Kiedy nastepne spotkanie? Mam nadzieje ze nie dlugo bo do listopada nie wytrzymam *hahaha* Fajna byla zabawa miras, pasazer, aguirre, pitterek: zalujcie ze was wieczorem nie bylo.....to byl dla mie hit tego spotkania.....nie pamientam kiedy ostatnim razem tak sie smialem.....admin tez byl dobry...przez te smiane nawet admin zabolal brzuch *hihi* / a jednak mieszkancy kurnika byli. Przeprowadzili sie troche blizej terminala. Michalb i ja zauwazylismy jak bylismy w drodze do statcji ,,Balice Express´´ :-)
hamburg 2008-03-30 21:08   
hamburg - Profil hamburg
A ja pozdrawiam juz z Hamburga :-( Szkoda bylo odjezdzac....ja bym z wami mog tak codziennie *hahahaha* A wy nawet nie wiecie co mi sie dzisiaj stalo :-) Otoz plan byl takie ze chcialem leciec z KTW do HAM via DUS. Jednak, jak ja chcialem zrobic check-in to byl overbooking, bo LH z KTW do FRA mial 1,5h spoznienia i wiekszasc pasazerow (ktorzy mieli kontyunowac podroz z FRA) przezucili na DUS aby inna droda dotrzec do celu. Wienc musialem zmienic moj lot. Zaproponowano mi lot via FRA, wlasnie tym spoznionym samolotem. I tutaj mialem szczescie ze dostalem polaczenie takie ze wyladowealem w HAM 30 min od mojego planowanego lotu z DUS. :-) (Mialem tez okazje sie przeleciec A300 na trasie FRA-HAM :-)) Malo tego. Ze nibi bylem poszkodowany (bo byl overbooking) to dostalem od LH voucher o wartosci 350€. No to dopiero linia lotnicza. Jak jest overbooking to pasazera dowiaza do portu docelowego szybciej niz planowal i jeszcze dostanie voucher *hihi* Polecam ta linie *hahahaha*/ Teskne za wami :-))))))))
miras 2008-03-30 17:04   
miras - Profil miras
Witam wszystkich. Mam pytanie. O co chodzi z tymi rurkami? ;> Widzę, że towrzystwo bardzo miło spędziło dalszą część spotkania. Żałuję, że nie mogłem zostać dłużej, ale nie żałuję dzisiejszego wypadu, gdyż pogoda była wyśmienita ;)
adams 2008-03-30 15:30   
adams - Profil adams
Witam wszystkich po długaśnym wolnym! Widzę, że spotkanie w krakowie się udało. Szkoda, ze mnie na nim nie było, ale cóz musze czekac do nastepnego razu. Mój dzisiejszy rejs z Bergamo 35 minut przed czasem rozkładowym. Atmosfera na pokładzie prze miła ! FRajanie oby tak dalej:)
aguirre 2008-03-30 14:32   
aguirre - Profil aguirre
Także ciesze się ze spotkania, szkoda tylko, ze pogoda byłą typowo marcowa. Oby na następnych było jeszcze więcej forumowiczów. Pozdrawiam
mimis 2008-03-30 13:44   
mimis - Profil mimis
Nie tyle Jaris to rurka, co raczej chodziło o rurkę Jarisa ;))))) No dobra, więcej nie piszę, bo mnie już nie było, a poza tym jeszcze zżółknę ;))
admin 2008-03-30 13:40   
admin - Profil admin
A Jaris... rurka...
mimis 2008-03-30 13:37   
mimis - Profil mimis
Jaris, w sprawie "azaliż" to ja nie wiem - my jak my, ale Ty :-D...
jaris 2008-03-30 13:25   
jaris - Profil jaris
ja również bardzo sie ciesze z tego spotkania, było mi bardzo miło poznac niektorych forumowiczow gdzie co poniektorzy byli dla mnie milym zaskoczeniem. Mysle, ze powinnismy zorganizowac kolejne spotkanie na ktorym pojawia sie nieobecni wczorajszego dnia. Pozdrawiam wszystkich, z ktorymi bardzo milo spedzilem wczorajszy dzien - chlopaki 'aa zaliżcie' hehehe
marqoos_pl 2008-03-30 13:12   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
buuuu, buuuuu, buuuuu, a ja nie dałem rady.... to ja proponuję już ustalać termin następnego spotkania, tak, żeby się jeszcze więcej osób mogło zjawić (m.in. ja :) )
tomekk-81 2008-03-30 13:04   
tomekk-81 - Profil tomekk-81
czekamy na mały reportaż ze spotkania :)
admin 2008-03-30 13:03   
admin - Profil admin
Bardzo się cieszę, że spotkanie doszło do skutku i mieliśmy okazję wreszcie poznać się osobiście. Oczywiście postaramy się wspólnymi siłami przygotować jakąś relacje ze spotkania ilustoraną zdjęciami, które udało się zrobić. Dziękuje wszystkim za przybycie i mam nadzieję, że od tej pory spotykać będziemy się regularnie, bo w moim odczuciu warto :-) Bardzo się cieszę, że miałem okazję wreszcie poznać Was na żywo.
mimis 2008-03-30 12:30   
mimis - Profil mimis
Refleksje? Zmęczeni :), weseli ;)).
gregory 2008-03-30 11:27   
gregory - Profil gregory
Żałuję że nie mogłem się pojawić. Jakieś pamiątkowe fotki ze spotkania? :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy