Co z mapą lotów?

Po kliknięciu mam komunikat: NIE POSIADASZ PRAW DOSTĘPU BY ZOBACZYĆ TĘ TREŚĆ.
22/08/2014 17:24  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
dareck 2014-08-24 08:42   
dareck - Profil dareck
adminie, webmaster poważnego serwisu powinien przewidzieć fakt, że nie wszyscy użytkownicy używają tego samego systemu operacyjnego i przeglądarki co on. Jeśli (z lenistwa albo niedostatecznej wiedzy) robi się stronę "pod" konkretną przeglądarkę to trzeba to wyraźnie gdzieś zaznaczyć.

Tak przy okazji, przy ocenianiu 1-10 linii lotniczych czy lotnisk, wybór oceny nie jest w żaden sposób potwierdzony jakimś wyróżnieniem czy pogrubieniem wybranej oceny, a po wysłaniu opinii nie ma żadnego potwierdzenia czy podziękowania za poświęcony czas. Nie wspomnę też o tym, że w "opiniach" nie działa znak nowego akapitu :/
Byłoby też fajnie, gdyby te opinie można było komentować (przynajmniej członkowie redakcji albo wybrani użytkownicy) bo niektórzy wypisują takie głupoty, że aż żal czytać i byłoby dobrze, gdyby inni mieli możliwość przeczytania jakiegoś sprostowania czy wyjaśnienia (przykład: ktoś tam dał niską ocenę Wizzair za odmowę przyjęcia bagażu 33.5kg podczas gdy limit 32kg to nie jest wymysł linii lotniczej tylko limit narzucony przez lotniska)
aguirre 2014-08-23 22:53   
aguirre - Profil aguirre
To link:
zobacz link
Sprawdzone na 3 przeglądarkach - Firefox, Opera i Chrome - wszędzie to samo.
admin 2014-08-23 11:56   
admin - Profil admin
aguirre: podaj dokladny link i przegladarke jakiej uzywasz
dareck 2014-08-23 11:03   
dareck - Profil dareck
.. też tak mam. Co ciekawe, po kliknięciu w "Mój profil" mapa pokazuje się bez problemu. Może niedługo oprócz redaktora Pasazer.com zacznie szukać również Webmastera ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy