Nazwisko Pasażera

Witam, chciałbym zapytać czy w linii Air France akceptuje drobne pomyłki? W rubryczkę imię wpisałem nazwisko a w rubryczkę nazwisko swoje imię. Drugie pytanie jest takie, czy mogę zarezerwować sobie na locie Paryż - Londyn miejsce już teraz? Lot ma być na A321. Jeżeli tak to gdzie ta opcja jest? Z góry dziękuje za pomoc. Będzie to mój pierwszy lot z AF :)
12/07/2014 18:24  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2014-07-12 21:14   
usuniety - Profil usuniety
Ja też się pomyliłem jak Ty i przeszło a zmiana kosztuje i troszkę trwa, ja jak się zorientowałem to juz nie było czasu na zmianę.
dexter 2014-07-12 19:43   
dexter - Profil dexter
Z pomyłką rubryk raczej nie powinno być problemu, choć warto zadzwonić na call center, aby poinformować o tym. Miałem identyczną sytuację z QR, zadzwoniłem i pani tylko wpisała notkę do rezerwacji. Ale tu nic się nie bój, ważne aby dane zgadzały się z tymi z paszportu. Nie wiem czy AF nie ma praktyki wyboru płatnych miejsc przed uruchomieniem check-in; ale warto czasami poczekać do otwarcia odprawy i często już nieodpłatnie można wybrać sobie fantastyczne miejsca.
adrian991 2014-07-12 18:24   
adrian991 - Profil adrian991
Witam, chciałbym zapytać czy w linii Air France akceptuje drobne pomyłki? W rubryczkę imię wpisałem nazwisko a w rubryczkę nazwisko swoje imię. Drugie pytanie jest takie, czy mogę zarezerwować sobie na locie Paryż - Londyn miejsce już teraz? Lot ma być na A321. Jeżeli tak to gdzie ta opcja jest? Z góry dziękuje za pomoc. Będzie to mój pierwszy lot z AF :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy