Kalendarz lotów - błąd

Witam. W kalendarzu lotów po wybraniu lotniska Kuresaare (URE) w Estonii wskakuje kod kraju ES i flaga Hiszpanii. Samo lotnisko na mapie jest naniesione prawidłowo. Prośba o skorygowanie. Inna kwestia to czy jest jakieś miejsce gdzie tego typu problemy techniczne można zgłaszać bez zakładania wątku na forum? Na platformie "daj znać" nie znalazłem zagadnień związanych z błędami na portalu. Może gdzieś indziej?
01/07/2014 13:34  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jsg 2014-08-01 22:06   
jsg - Profil jsg
Chicałbym ponowić prośbę o dodanie do kalendarza lotów: lotniska w Mwanza (MWZ) oraz linii Blue Islands (SI).
dexter 2014-07-09 16:41   
dexter - Profil dexter
Można też dodać kod INI, do niedawna tam latało YM:)
jsg 2014-07-08 11:20   
jsg - Profil jsg
Podobnie jak moja podwojna prosba o dodanie lotniska w Mwanza (MWZ) oraz linii Blue Islands pozostaje bez odpowiedzi.
wroord 2014-07-07 19:04   
wroord - Profil wroord
Ja mam podobny problem z TSA w Taipei - lotnisko pokazuje sie na mapie na biegunie polnocnym. E-mail do admin bez odpowiedzi.
jsg 2014-07-02 11:34   
jsg - Profil jsg
Proponuje napisac do uzytkownika admin.
kobek 2014-07-01 13:34   
kobek - Profil kobek
Witam. W kalendarzu lotów po wybraniu lotniska Kuresaare (URE) w Estonii wskakuje kod kraju ES i flaga Hiszpanii. Samo lotnisko na mapie jest naniesione prawidłowo. Prośba o skorygowanie.
Inna kwestia to czy jest jakieś miejsce gdzie tego typu problemy techniczne można zgłaszać bez zakładania wątku na forum? Na platformie "daj znać" nie znalazłem zagadnień związanych z błędami na portalu. Może gdzieś indziej?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy