Znany fotograf o cateringu w PLL LOT

Marcin Tyszka, znany fotorgaf modowy skomentowal catering na locie: "catering w biznes klasie w locie na trasie z londynu - stary, suchy i odrazajacy? W taki sposob traktuja pasazerow premium. Lepiej wybrac inna linie"
10/06/2014 17:44  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
sauvi 2014-06-12 12:02   
sauvi - Profil sauvi
@mietek: moje wrazenia sa takie, ze business na LO na trasach europejskich jest raczej na slabym poziomie (w porownaniu z klasa business innych sieciowych przewoznikow). Ale nic dramatycznego, i nic co by sie nadawalo na facebook czy tez do korespondencji z LO (ktory i tak na ogol na nia nie odpowiada).
mietek 2014-06-12 11:06   
mietek - Profil mietek
Zgadzam się z hariko, że Pan Marcin T. robi to prawdopodobnie bardziej dla szumu wobec własnej osoby. Tak jak napisałeś krzysiekl; skoro Pan fotograf tak dużo lata, pewnie często również LO, to był raczej wcześniej zadowolony ale jakoś o tym nie pisał. Jak dla mnie robi wokół siebie szum kosztem LO i tyle. Ja leciałem raz LO na średniej klasie w biznesie, TLV, i na prawdę nie mogę złego słowa powiedzieć o serwisie.
dexter 2014-06-12 00:10   
dexter - Profil dexter
@arahja a to zdjęcie to nie jest już po jedzeniu??:)
hariko 2014-06-11 22:07   
hariko - Profil hariko
@krzysiekl , a zauwazyles, zeby napisal o swoim zadowoleniu???
hariko 2014-06-11 21:49   
hariko - Profil hariko
@krzysiekl , wiecej szumu wokol wlasnej osoby niz tego wart jest posilek i cena biletu...
krzysiekl 2014-06-11 21:34   
krzysiekl - Profil krzysiekl
przecież to normalne, że ludzie na portalach dzielą się wrażeniami. Jakby był zadowolony też miałby nie pisać? Co do skuteczności to czasem medialne nagłośnienie lepiej zmienia sytuację niż pisanie do przewoźnika...
hariko 2014-06-11 21:30   
hariko - Profil hariko
@krzysiekl , z wieloma rzeczami mozna sie zgodzic jak np serwis, zwlaszcza LOT-u, ktory slynal z doskonalego serwisu, jednak dzisiaj to sie zmienilo na naszych z dnia na dzien, stad moje zdziwienie, ze Marcin T umieszcza zdjecie posilku i sie wysmiewa, wszyscy ale to naprawde wszyscy wiemy o tym, ze na tak krotkich trasach posilek o ile mozna o nim mowic w tych kategoriach jest li tylko przekaska!!! nawet w klasie business nie ma juz posilku koshernego!! a jesli jest, to taki, jaki byl oferowany rok temu w zwyklej klasie economy!!nie jestem zadowolony=pisze do przewoznika ale nie rozpisuje sie na innych portalach spolecznosciowych! po co to?? zeby dodac sobie czegos? ale czego?? mnie to oburza! stad moja wypowiedz w tym temacie! portale nie rozwiaza problemu natomiast sugestioe bezposrednio od pasazera skierowane do przewoznika TAK!
krzysiekl 2014-06-11 20:45   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@ hariko
według mnie branie sporej kasy za klasę biznes zobowiązuje. od wyłącznie przemieszczania się są LCC czy też klasa ekonomiczna. LOT też nie ma obowiązku oferowania klasy biznes. Ale jeśli to robi niech robi porządnie. By nie psuć sobie opinii a przy okazji, z racji, że uchodzi za przewoźnika narodowego - całemu krajowi. Może zmienić nazwę na klasę premium. Że całość oferty może być bardzo dobra to inna sprawa, ale przez takie wpadki traci się na wizerunku. Zwłaszcza, że na lot w klasie biznes WAW-LHR-WAW na np. poniedziałek na jeden dzień chcą 3730PLN, z powrotem innego dnia 2905PLN. Za 2-2,5 raza więcej można polecieć w klasie biznes do Azji np. Japonii. Licząc na nieco lepsza ofertę. Samolot może być restauracją wielu przewoźników tak reklamuje swoje wyższe klasy podróży lub dodatkowe oferty(płatne posiłki). oto jak LOT reklamuje ofertę na lotach krótkodystansowych w klasie biznes: Zawsze dbamy o Twoją satysfakcję i przyjemność, dlatego właśnie oferujemy pyszne i wyjątkowe dania przyrządzone z pasją.
Menu biznesowe komponowane jest tak, aby nie zbrakło w nim elementów tradycyjnych oraz wpływów z kuchni międzynarodowej. Może to zdjęcie to fake??
zobacz link
hariko 2014-06-11 19:36   
hariko - Profil hariko
wciaz zapominamy o jednym, Marcin T. rowniez!! a nawet bardziej ON!!przemieszczajacy sie z jednego konca Europy na 2-i: samolot to nie restauracja! zwlaszcza na tak krotkich trasach!!! i tak na marginesie ode mnie, skoro tak znany czlowiek jakim jest Marcin T. podrozujacy bardzo czesto roznymi liniami lotniczymi swoim komentarzem nieco osmiesza LOT, to czy przypadkiem nie osmiesza sam siebie?? ale to moje zdanie...
sauvi 2014-06-11 19:02   
sauvi - Profil sauvi
@jsg: o podawanym posilku owszem (bo watpie, aby byly dwa serwisy posilkow na tak krotkiej trasie).
jsg 2014-06-11 18:16   
jsg - Profil jsg
Trudno po jednym zdjeciu wyrobic sobie opinie o serwisie w klasie business.
sauvi 2014-06-11 18:01   
sauvi - Profil sauvi
@jsg: to, ze Ty nie latasz klasa business nie oznacza, ze LO ma prawo nazywac "business" produkt ktory nie odpowiada standardom.
@b737800max: czy na trasie LHR-WAW nie lata BA ? To by tez bylo jakies wyjscie. A przy cenach stosowanych przez LO w businessie mozna chyba wymagac serwisu odpowiadajacego minimalnym standardom klasy business, nie wysluchujac zlosliwosci od fanow low-costow ?
jsg 2014-06-11 17:43   
jsg - Profil jsg
Fatalnie, ze szampana nie bylo aby powitac Pana Fotografa.
sauvi 2014-06-11 16:24   
sauvi - Profil sauvi
@arahja: zestaw w klasie business skladajacy sie z samych paczkowanych produktow ? I jak tu LO ma przyciagac klientele business ?
mietek 2014-06-11 12:02   
mietek - Profil mietek
Pewnie chcial jakies gratisy od LO, bo on jest taaaką szyszunia. Nie dali to teraz marudzi.
arahja 2014-06-11 12:01   
arahja - Profil arahja
Jesli to byl zestaw sniadaniowy to nie taki zly. Sucha bulka zawsze moze sie trafic. Tylko ten kabanos wyglada dziwnie
krzysiekl 2014-06-11 11:55   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@b737800max
jest czwarte wyjście. lecieć LOT ale w ekonomicznej, kupić sobie jedzenia ile się chce pod warunkiem, że nie zabraknie ;) (ktoś tu pisał, że da się zarezerwować telefonicznie, jesli to prawda to problem z brakującym jedzeniem z głowy ;)
marcowy 2014-06-11 11:43   
marcowy - Profil marcowy
no jest jeszcze BA ale akurat na tej trasie leciałem biznesem dwa lata temu i nie powiem żeby coś mnie powaliło
usuniety 2014-06-11 11:40   
usuniety - Profil usuniety
To skoro Panu Tyszce nie pasuje catering w PLL LOT, proponuję 2 wyjścia: lecieć albo trasą WMI-STN albo lecieć tak uwielbianą i wychwalaną przez Polaków Lufhanzą z WAW z przesiadką w FRA/MUC/DUS. Niemcy na pewno spełnią Pana każdą zachciankę.
greg0303 2014-06-11 01:23   
greg0303 - Profil greg0303
Rzeczywiście, jak na przekąskę w klasie biznes to ten zestaw nie wygląda zbyt imponująco.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy