Japonia

Witam, mam mały dylemat . Wybieram się do Japonii, znalazłem dwie oferty w podobnych cenach i nie wiem która wybrać. singapore air w klasie eco na A380 z 2 dniowym pobytem w Singapurze czy Turkish w klasie business ?
19/04/2014 13:52  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2014-04-20 10:55   
krzysiekl - Profil krzysiekl
jeśli to jedna noc to ja bym olał, lepiej samemu sobie kupić kiedyś, przy dwóch można się ew. zastanawiać ale w sumie lot trwa więcej niz dwie noce w hotelu ;) a rezygnować z klasy biznes dla basenu (nawet basenu w taki miejscu) nie wiem czy warto ;)
andrzejtoulon 2014-04-20 00:20   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Dzieki za wszystkie wasze opinie teraz to jestem jeszcze bardziej niezdecydowany ha ha
krzysiekl 2014-04-19 16:12   
krzysiekl - Profil krzysiekl
osobiście też moge być skłonny oszczedzać na hotelach by lepiej lecieć niż odwrotnie ;)
krzysiekl 2014-04-19 16:11   
krzysiekl - Profil krzysiekl
miało być: " nie mniej to nadal jedynie zwraca kwotę o którą płacimy za dużo klasę ekonomiczną i to nie całkiem"
krzysiekl 2014-04-19 16:09   
krzysiekl - Profil krzysiekl
no ja bym na pewno nie dał 1400EUR za ekonomiczną, za tyle można mieć w jedną stronę ekonomiczną, powrót w biznes (w liniach gdzie tak da się zrobić) i to bez szukania promocji właściwie. Hotel poprawia ofertę co prawda, ale dwie noce w tym hotelu widziałem, bez szukania promocji za 2400PLN..hm..niezła cena;) nie mniej to nadal jedynie zwraca kwotę o którą płacimy za klasę ekonomiczną i to nie całkiem....Ja w Singapurze byłem dwa razy, nigdy na zbyt długo ale lubię to miasto i jest co robić. Co prawda zależy co kto lubi a niektóre podobne rzeczy można mieć znacznie bliżej;) na pewno ten ogród przy Marina Bay, mi sie podobało też a Fort Canning, te wszystkie dzielnice typu Little India, Chinatown są ciekawe dla samej różnorodności, ogród botaniczny przy Holland Rd, jak ktoś lubi ZOO to też można zajrzeć, Ubin Island gdzie można pojeździć na rowerze, może i Santosa z ciekawości warto, tereny zielone przy jeziorze Jurong (ogród chiński i japoński) no poza tym Singapore może byc miejscem wypadowym.
maciek 2014-04-19 15:27   
maciek - Profil maciek
Faktycznie, ten ogród botaniczny przy Marina Bay jest świetny. Na Little India mieliśmy hotel, dla mnie dzielnica bez żadnych rewelacji.
Każdy wg swojego uznania ocenia. My rozmawiając na lotniskach/w samolotach z różnymi ludźmi, potwierdziliśmy opinię, którą zaprezentowałem poniżej :)
piotrek737 2014-04-19 14:53   
piotrek737 - Profil piotrek737
maciek: Jeżeli ktoś chce tylko pobyć w centrum, to tak ;) Idąc tym tokiem myślenia można powiedzieć to o każdym mieście. Oprócz Chinatown, fajna jest także Little India. Ponadto są też świetne ogrody botaniczne, można się też wybrać na wyspę Sentosa. Granica z Malezją też ciekawie wygląda. Ja byłem w SIN łącznie około 10 dni i jeszcze nie wszystko widziałem i mam kilka miejsc na liście do ogarnięcia.
maciek 2014-04-19 14:36   
maciek - Profil maciek
W Singapurze znudzisz się po jednym dniu. Miasto stali, szkła, i betonu. Jedyne co mi przypadło do gustu (oprócz wjazdu na taras Marina Bay), to Chinatown. Rozumiem że Ciebie korci żeby z tego skorzystać, ale ja mimo wszystko postawiłbym na wygodę w podróży, i poleciał Turkishem. Przy tak długich lotach wygoda podróży ma dla mnie duże znaczenie.
piotrek737 2014-04-19 14:29   
piotrek737 - Profil piotrek737
Wow Marina Bay! To się nawet nie zastanawiaj i leć przez SIN :) Szczerze polecam i ten hotel i to miasto :)
andrzejtoulon 2014-04-19 14:23   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
W singapore wliczony jest hotel Marina bay sand
andrzejtoulon 2014-04-19 14:21   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Turkish 1800 euro, singapore 1400 mala roznica
krzysiekl 2014-04-19 14:11   
krzysiekl - Profil krzysiekl
w podobnych cenach?
to albo ta ekonomiczna w Singapore jest kosmicznie droga i nie warto albo ta klasa biznes jest bardzo tania (sprawdź ewentualnie sprzedającego) i BARDZO warto ;)
andrzejtoulon 2014-04-19 13:52   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Witam, mam mały dylemat . Wybieram się do Japonii, znalazłem dwie oferty w podobnych cenach i nie wiem która wybrać. singapore air w klasie eco na A380 z 2 dniowym pobytem w Singapurze czy Turkish w klasie business ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy