Węgry po upadku Malevu

Próbowałem znaleźć potwierdzenie informacji która pojawiła się w wywiadzie z szefem SASu ze na węgrzech spadła o70% liczba konferencji. Niestety nie mogę znaleźć źródła ale mam coś takiego. W 2012na węgrzech o 16 ""padła ilość zorganizowanych konferencji i o 17% ilość dni konferencyjnych. Jednocześnie wzrosła ilość osób na tych konferencjach. Czyli podsumowując zmniejszyła się ilość małych i długich konferencji. Co do ruchu turystycznego to wizyty stały się krótsze oraz przybyło turystów budżetowych.
07/04/2014 12:16  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
arahja 2014-04-07 12:22   
arahja - Profil arahja
No i w artykule napisali ze wiążą to z malevu
arahja 2014-04-07 12:20   
arahja - Profil arahja
Artykuł z kwietnia 2013. Pewnie w prasie branżowej byłoby więcej na ten temat ale aż tak mnie to nie interesuje żeby iść do biblioteki
zobacz link
arahja 2014-04-07 12:16   
arahja - Profil arahja
Próbowałem znaleźć potwierdzenie informacji która pojawiła się w wywiadzie z szefem SASu ze na węgrzech spadła o70% liczba konferencji. Niestety nie mogę znaleźć źródła ale mam coś takiego. W 2012na węgrzech o 16 ""padła ilość zorganizowanych konferencji i o 17% ilość dni konferencyjnych. Jednocześnie wzrosła ilość osób na tych konferencjach. Czyli podsumowując zmniejszyła się ilość małych i długich konferencji. Co do ruchu turystycznego to wizyty stały się krótsze oraz przybyło turystów budżetowych.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy