Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Poszukuję konkretnego artykułu

Dzień Dobry, Cześć i czołem! Zakładam ten wątek, ponieważ mam do Was drodzy forumowicze prośbę. Piszę pewną pracę odnośnie lotnictwa i poszukuję linka do artykułu na tym portalu który, pokazywał stosunek na korzyść lotnictwa i porównanie stosunku wypadków lotniczych do wypadków lądowych (samochodowych). Artykuł również wyliczał stosunek ilość śmierci na wskutek wypadku lotniczego wobec wypadku lądowego (samochodowego). Artykuł jest prawdopodobnie autorstwa Pana Dominika Sipińskiego i początek "RAPORT". Z Góry Dziękuje za pomoc.

04/04/2014 16:41,  
<>

gość_39388 - Profil
gość_39388

@przemolot: bingo ! To jest dokładnie to czego szukałem ! Wątek można zamknąć.
07/04/2014 12:59  

b737800max: może to ten artykuł?
zobacz link
07/04/2014 10:17  

Ja pamiętam ten artykuł, wiem że go czytałem, ale za nic znaleźć go nie mogę, bo ten co podałem to właśnie z innej strony był i to na pewno nie ten artykuł co był tutaj.
04/04/2014 18:52  

Nie wiem czy te artykuł nie był publikowany przy okazji świętowania 100 lat lotnictwa cywilnego i nie było to jakiejś tłumaczenie z raportu IATA. teraz tego nie mogę znaleźć
04/04/2014 17:15  

@pede: OK, ALE był o tym artykuł i to dosyć solidny NA TYM portalu, tutaj - na pasazer.com. :) Ale i tak Dziękuje Bardzo za pomoc.
04/04/2014 17:02  

Może to?
zobacz link
04/04/2014 16:58  

Dzień Dobry, Cześć i czołem!

Zakładam ten wątek, ponieważ mam do Was drodzy forumowicze prośbę. Piszę pewną pracę odnośnie lotnictwa i poszukuję linka do artykułu na tym portalu który, pokazywał stosunek na korzyść lotnictwa i porównanie stosunku wypadków lotniczych do wypadków lądowych (samochodowych). Artykuł również wyliczał stosunek ilość śmierci na wskutek wypadku lotniczego wobec wypadku lądowego (samochodowego). Artykuł jest prawdopodobnie autorstwa Pana Dominika Sipińskiego i początek "RAPORT". Z Góry Dziękuje za pomoc.
04/04/2014 16:41  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: