Poszukuję konkretnego artykułu

Dzień Dobry, Cześć i czołem! Zakładam ten wątek, ponieważ mam do Was drodzy forumowicze prośbę. Piszę pewną pracę odnośnie lotnictwa i poszukuję linka do artykułu na tym portalu który, pokazywał stosunek na korzyść lotnictwa i porównanie stosunku wypadków lotniczych do wypadków lądowych (samochodowych). Artykuł również wyliczał stosunek ilość śmierci na wskutek wypadku lotniczego wobec wypadku lądowego (samochodowego). Artykuł jest prawdopodobnie autorstwa Pana Dominika Sipińskiego i początek "RAPORT". Z Góry Dziękuje za pomoc.
04/04/2014 16:41  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2014-04-07 12:59   
usuniety - Profil usuniety
@przemolot: bingo ! To jest dokładnie to czego szukałem ! Wątek można zamknąć.
przemolot 2014-04-07 10:17   
przemolot - Profil przemolot
b737800max: może to ten artykuł?
zobacz link
pede 2014-04-04 18:52   
pede - Profil pede
Ja pamiętam ten artykuł, wiem że go czytałem, ale za nic znaleźć go nie mogę, bo ten co podałem to właśnie z innej strony był i to na pewno nie ten artykuł co był tutaj.
arahja 2014-04-04 17:15   
arahja - Profil arahja
Nie wiem czy te artykuł nie był publikowany przy okazji świętowania 100 lat lotnictwa cywilnego i nie było to jakiejś tłumaczenie z raportu IATA. teraz tego nie mogę znaleźć
usuniety 2014-04-04 17:02   
usuniety - Profil usuniety
@pede: OK, ALE był o tym artykuł i to dosyć solidny NA TYM portalu, tutaj - na pasazer.com. :) Ale i tak Dziękuje Bardzo za pomoc.
pede 2014-04-04 16:58   
pede - Profil pede
Może to?
zobacz link
usuniety 2014-04-04 16:41   
usuniety - Profil usuniety
Dzień Dobry, Cześć i czołem!

Zakładam ten wątek, ponieważ mam do Was drodzy forumowicze prośbę. Piszę pewną pracę odnośnie lotnictwa i poszukuję linka do artykułu na tym portalu który, pokazywał stosunek na korzyść lotnictwa i porównanie stosunku wypadków lotniczych do wypadków lądowych (samochodowych). Artykuł również wyliczał stosunek ilość śmierci na wskutek wypadku lotniczego wobec wypadku lądowego (samochodowego). Artykuł jest prawdopodobnie autorstwa Pana Dominika Sipińskiego i początek "RAPORT". Z Góry Dziękuje za pomoc.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy