29.03 spotkanie forumowiczów - info

ZAKOŃCZYŁA SIĘ ODPRAWA biletowo-bagażowa dla pasażerów podróżujących liniami do Krakowa na spotkanie forumowiczów dnia 29.03. "Pasażerowie odprawieni i posiadający kartę wstępu na pokład proszeni są o przejście do hali odlotów"(, hihi) STAN: ca. 18 pasażerów, tj.: szot, stenus, hamburg, pasazer, desert_eag, chromista, jaris, woseba, krisg, michalb, pitterek, miras, mimis, admin, andrzej500, aynis, aguirre, cezary. Proponuję się spotkać(zbiórka, hihi) o GODZinie 12:30 pod następującym adresem: Apropo Apartament&Hostel ul. Karmelicka 36/5. W zalezności od pogody DALSZE plany spotkania mogą się zmienić. Około 13:30 obiad z zapoznaniem się np. w RESTAURACJA HAWEŁKA - Rynek, Rynek Główny 34. (www.hawelka.pl) Krakowiacy poproszeni są o zafundowanie DARMOWEJ wycieczki po CENTRUM KRK dla forumowiczów; w programie m.in. planowany przejazd Balice Ekspres na lotnisko i rozmowy/ dyskusja (ględzenie, hihi) nad stanem naszych portów lotniczych i rozwoju (lub niedorozwoju m.in. Ce Zero) w restauracji na antresoli... W zależności od stanu psychicznego forumowiczów dalsza część już może być mniej oficjalna... (kontakt do mnie mailowy: zobacz link - proszę o PILNE uwagi czy rezerwować dla nas miejsca w w/w restauracji czy uzgodnimy miejsce posiłku na miejscu - w KRK do wyboru do koloru i na każdą kieszeń)...
25/03/2008 11:33  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2008-03-28 20:05   
aynis - Profil aynis
A czy mamy już wybrane jakieś miejsce restauracyjne? Ta wycieczka na Balice to rozumiem to obiedzie?
szot 2008-03-28 19:57   
szot - Profil szot
pitterek: z Balice Ekspres chyba zrezygnujemy...
pitterek 2008-03-28 19:50   
pitterek - Profil pitterek
szkoda, bo na 15:30 musze być w domu :( ale z drugiej strony to i tak 2h z wami pobęde - moge tylko nie zdążyć i nie przejechać się Balickim ekspresem. No chyba że na lotnisko pojade samochodem ;o)
szot 2008-03-28 19:47   
szot - Profil szot
aynis: nie mogę dostać się do Twojego profilu aby podać Ci mój numer tel. abyś dołączyła do nas "po drodze" więc proszę podaj mi gg to Ci wyślę lub napisz na zobacz link
szot 2008-03-28 19:41   
szot - Profil szot
pasazer: tak to się nazywa w regulaminie biletów IC rezerwowanych na www i jeśli tylko spełniło się warunku zwrotu (opisałem poniżej) to zwracają - ja już zrwacałem (reklamowałem) kilka biletów zgodnie z regulaminiem i zawsze po miesiącu miałem zwrot...
aynis 2008-03-28 19:39   
aynis - Profil aynis
Ja na pewno się nie wyrobię na 12:30, więc będę musiała dołączyć gdzieś w trakcie...
szot 2008-03-28 19:01   
szot - Profil szot
pasazer: elektroniczne bilety można zwracać (sam je już zwracałem) pod warunkiem, że w systemie zobacz link 2 godziny przed dokonało się anulowania przejazdu - wyskakuje okienko z potwierdzeniem zwolnienia miejsca -> należy wtedy wydrukować i udać się do kas IC, wypełnić formularz reklamacji biletu i odczekać około miesiąca... jedynie co, to pobiorą 10% odstępnego, chyba że bilet był kupiony w ramach promocji enterCITY to wtedy zwracają tylko 50%
szot 2008-03-28 18:22   
szot - Profil szot
pasażer: najlepiej wejdź na intercity.pl i załóż jeśli jeszcze nie masz konto o zakup bilet obok nas jeśli jest jeszcze miejsce - jest taka możliwość via www
szot 2008-03-28 18:20   
szot - Profil szot
jaris: myślę, że 12.30 - zapowiadają nam ładną pogodę w KRK więc trzeba to wykorzystać, a 'clubbing' też się zmieści do planu spotkania ;-)
szot 2008-03-28 18:19   
szot - Profil szot
pasazer: jedziemy o 07:00 IC Kościuszko, wagon nr 6; miejsca 51 i 52, hihi
jaris 2008-03-28 18:04   
jaris - Profil jaris
czyli ostatecznie spotykamy sie jutro o 12.30?
humbak 2008-03-28 15:48   
humbak - Profil humbak
Ja juzem na lotnisku DUB w oczekiwaniu na maszynke CeZero do WAW. Jutro z szotem razem IC mykamy na poludnie malopolskie. :o) Dozo wszystkim!
hamburg 2008-03-28 14:52   
hamburg - Profil hamburg
no to powoli sie zbieram do Krakowa. Dozobaczenia na spotkaniu :-)
hamburg 2008-03-26 15:56   
hamburg - Profil hamburg
juz zrobicie jak uwazacie...ja tylko zasugerowalem to bo wiem jak to jest w Hamburgu. W czasie lunch czy dinner nie mozna nidgzie dostac wolnego stolika.....myslalem ze jest podobnie i w Krakowie :-)
mimis 2008-03-26 15:37   
mimis - Profil mimis
Mam rodziców w Krakowie i jestem Krakusem - dopiero od 3.5 roku mnie tam nie ma i tylko bywam (choć jestem pewien że zaszło sporo zmian, o których nie wiem). Co do Hawełki to nie wiem czy to taki dobry pomysł, bo jeśli mnie pamięć nie myli, było drogo i niezbyt smacznie ostatnimi czasy (tzn. 4 lata temu). Ja proponowałbym Bohemę, poza tym wydaje mi się że niekoniecznie trzeba rezerwować stoliki, bo w porze lunchu w restauracjach niekoniecznie będzie tłok.
andrzej500 2008-03-25 21:17   
andrzej500 - Profil andrzej500
niestety po odprawie on line nie przeszedłem odprawy bezpieczeństwa (ale meldowałem o tym Szotowi ) i nie mogę się zjawić na tym spotkaniu, udanej zabawy i pobytu w KRK dla wszystkich którzy się tam pojawią
hamburg 2008-03-25 13:02   
hamburg - Profil hamburg
jaris: No to super :-D /A ja musze przyznac ze dopiero pierwszy raz bede w Krakowie. Tyle razy sie wybieralem i zawsze z tego nic nie wyszlo.
jaris 2008-03-25 12:58   
jaris - Profil jaris
na pewno cos wymyslimy :D
hamburg 2008-03-25 12:51   
hamburg - Profil hamburg
pasazer: z tego co wiem to admin, jaris, andrzej500. mimis chyba ma rodzicow Krakowie (z tego co pamietam) :-)
hamburg 2008-03-25 12:44   
hamburg - Profil hamburg
szot: Ze wzgledow wielkosci grupy proponuje jak najbardziej zarezerwowac miejsca w restauracjii.Nie sadze abys my dostali jakis stolik bez rezerwacji dla tylu osob. Zwjedzanie miasta jest super pomyslem. (Od Krakowiakow oczekuje profesializmu w trakcie tej wycieczki *hihi)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy