Enter Air. Podziękowanie

Nasze biuro współorganizowało wycieczkę do Izraela. Towarzyszyłam grupie jako pilot. W dniu 01.03.14 mieliśmy przyjemność lecieć z liniami Enter rejsem Nr ENT 151 na trasie Warszawa-Tel Aviv. 5 osób z naszej grupy spóźniło się na boarding i tylko dzięki uprzejmości załogi zostali przyjęci na pokład. Chcemy również na tym portalu wyrazić naszą wdzięczność i podziękować kapitanowi p. Krzysztofowi Koniecznemu, oraz załodze : p. Ani Zając, p.Oldze Zimnickiej, p. Krzysztofowi Zawiślakowi, p.Marcinowi Gyłczanow, p.Dominikowi Kozłowskiemu, p.Mateuszowi Basińskiemu. Są to wspaniali ludzie - najlepsza wizytówka i reklama linii Enter. Anna. Biuro Odra Travel Szczecin
13/03/2014 16:19  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_e6e62 2015-01-04 20:21   
gość_e6e62 - Profil gość_e6e62
super linie pozdrowienia dla kpt.KOLASINSKIEGO I JEGO ZALOGI dziekujemy za rejs POLECAM
banan86 2014-03-13 20:55   
banan86 - Profil banan86
ja bym takich podziekowan nie publikowal bo potem oni dostana ochrzan od dyrekcji za nie trzymanie sie procedur i celowe powodowanie opoznienia
anna58 2014-03-13 16:19   
anna58 - Profil anna58
Nasze biuro współorganizowało wycieczkę do Izraela.
Towarzyszyłam grupie jako pilot.
W dniu 01.03.14 mieliśmy przyjemność lecieć z liniami Enter rejsem Nr ENT 151 na trasie Warszawa-Tel Aviv.
5 osób z naszej grupy spóźniło się na boarding i tylko dzięki uprzejmości załogi zostali przyjęci na pokład.
Chcemy również na tym portalu wyrazić naszą wdzięczność i podziękować kapitanowi p. Krzysztofowi Koniecznemu, oraz załodze :
p. Ani Zając, p.Oldze Zimnickiej, p. Krzysztofowi Zawiślakowi, p.Marcinowi Gyłczanow, p.Dominikowi Kozłowskiemu, p.Mateuszowi Basińskiemu.

Są to wspaniali ludzie - najlepsza wizytówka i reklama linii Enter.
Anna. Biuro Odra Travel Szczecin
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy