×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dla tych którzy się boją latać


Ciekawy artykuł dla tych którzy boją się latać. Chociaż ja bym z chęcią rozwinął ten temat trochę bardziej... Brakuje np. prostego wyjaśnienia dlaczego samolot unosi się w powietrzu? Wiele osób traktuje to prawie jak magię, wkońcu przeczy logice grawitacji. zobacz link

13/03/2014 12:26,  
<>

gość_69048 - Profil
gość_69048
  

  
W poprzednim odcinku zamieszczono za to wyjaśnienie, jak się poruszać po lotnisku i jak wygląda podróż samolotem. Niby artykuł obiektywny, wspomina także o LCC, ale jednym z głównych punków "instrukcji" było udanie się do stanowiska odpraw i dokonanie odprawy.. zapomniano o takim szczególe, że jak ktoś leci jakimś lowcostem, to za taką operację zapłaci tyle, że odechce mu się latania na długo. Oczywiście komentarze są wyłączone.. ale po przeczytaniu informacji, że "partnerem serwisu jest LOT" wszystko stało się jasne ;)
17/03/2014 09:19  

  
Ciekawy artykuł dla tych którzy boją się latać. Chociaż ja bym z chęcią rozwinął ten temat trochę bardziej... Brakuje np. prostego wyjaśnienia dlaczego samolot unosi się w powietrzu? Wiele osób traktuje to prawie jak magię, wkońcu przeczy logice grawitacji.

zobacz link
13/03/2014 12:26  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie