Wakacje z Warszawy do 10 tys.?

Witam. Niby proste a jednak, chcialem z zona i 2 dzieci poleciez bez przesiadek z warszawy gdzies nad morze srodziemne w okresie po 26 maja, na 14 dni, all inclusive. Skreca mnie bo znalazlem w tej cenie oferte w Dubaju, Gambi czy Sao Tome, ale z dziecmi nie chce tak daleko leciec a w EU nic nie moge znalezc, ktos pomoze?
17/02/2014 23:14  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
spider_85 2014-02-24 14:25   
spider_85 - Profil spider_85
Coś się dzieje z tym linkiem bezpośrednio do oferty :/ W każdym razie było to Rodos, wylot jakoś koniec maja z Waw, 14 dni, all incl, cena za 4 os 10080 zł.
spider_85 2014-02-24 14:21   
spider_85 - Profil spider_85
xchatolic: proszę bardzo, oto 1 z przukładów. Wystarczyło wybrać stronę biura, wklepać datę i wyskoczyły oferty ;)
zobacz link
xchaotic 2014-02-24 01:43   
xchaotic - Profil xchaotic
I co nikt nie pomoze? :(
dareck 2014-02-18 08:20   
dareck - Profil dareck
Ja bym polecał wakacje na Malcie... ale Majorka też jest warta rozważenia! W każdym razie ofertę FR sprawdzaj na końcu, bo jego ceny lotów do wakacyjnych destynacji są skandaliczne.. często oferty normalnych przewoźników są lepsze, a do tego zawierają zwykle bagaż 23kg o którym w Ryanairze można tylko pomarzyć ;)
pszn 2014-02-18 01:17   
pszn - Profil pszn
W zasadzie to nie masz dużych wymagań, więc na siedzenie w hotelu wg mnie najlepszy jest Egipt;-) Spokojnie znalazłbyś w tej cenie hotel 5* i może by jeszcze trochę zostało:) No ale jeśli ma być Europa to polecam Hiszpanię. Majorka na pewno będzie Wam odpowiadać. Z tego co piszesz to raczej lokalizacja jest Ci obojętna, więc raczej zwracaj uwagę na hotel i jego lokalizację a nie samą destynację. Wejdź na stronę dowolnego biura wpisz Majorka i wybierz obiekt, który Ci się spodoba.
I jeszcze jedna uwaga. Jeśli dzieci są małe to sierpniowe temperatury nad Morzem Śródziemnym mogą ich męczyć. Zastanów się nad wrześniem - będzie cieplejsza woda, ceny niższe, a temperatura powietrza i tak będzie wynosić około 25 stopni. Moi znajomi, którzy mają dzieci nigdy nie jeżdżą w pełni sezonu.
xchaotic 2014-02-18 00:51   
xchaotic - Profil xchaotic
Specjalnie nic nie podalem, zeby ktos cos podeslal, ale ja chcesz:
1. Kraj Europejski w basienie morza srodziemnego, nie musi byc UE
2. termin umozliwiajacy kapiel w basenie i morzu dla dzieci
3. blisko do plazy (czyli nie 1.5km schodzami pod gore po calym dniu)
4. tylko lezenie bez ruchu - bez zwiedzania
5. 14dni
6. miejscowosc moze byc rozrywkowo-animacyjnie ze wzgledu na dzieci, tak to mi wszsytko jedno
7. dzieci male = 1 pokoj
8. all-inclusive
9. I na koniec najwazniejsze bezposredni lot z Wawy, bez przesiadek miedzyladowan i do 50km od lotniska na miejscu.

Chetnie zobacze te liczne oferty ;)
Moge tez sam sobie cos poskladac, ale np Rynair na Majorke dla 4 osob, sam przelot wychodzi 3000PLN i nie znalalzem nic za mniej niz 9000k za 14 nocy.
pszn 2014-02-18 00:23   
pszn - Profil pszn
Trochę za mało szczegółów podałeś, żeby cokolwiek doradzić. W tej kwocie możesz wybrać praktycznie dowolną, popularną destynację wakacyjną w UE. Zamierzacie siedzieć w hotelu czy chcecie zwiedzać? Dzieci małe czy potrzebują osobnego pokoju? Zależy Wam na polskich animacjach w hotelu? Miejscowość spokojna czy rozrywkowa? Jakieś specjalne wymagania dotyczące hotelu, miejscowości lub regionu?
xchaotic 2014-02-17 23:14   
xchaotic - Profil xchaotic
Witam.

Niby proste a jednak, chcialem z zona i 2 dzieci poleciez bez przesiadek z warszawy gdzies nad morze srodziemne w okresie po 26 maja, na 14 dni, all inclusive.
Skreca mnie bo znalazlem w tej cenie oferte w Dubaju, Gambi czy Sao Tome, ale z dziecmi nie chce tak daleko leciec a w EU nic nie moge znalezc, ktos pomoze?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy