WIZZ Privilege Pass - nowość

Od dzisiaj wizz wprowadzil usluge w ramach ktorej za99 euro mamy na caly rok duzy bagaz podreczny i pierwszenstwo wejscia.Problem jest taki ze mimo ze w warunkach jest napisane ze wykupieniu uslugi obejmuje rezerwacje dokonane wczesniej ktorych loty sie nie odbyly u mnie po wykupieniu uslugi nie zostaly uznane w call center twierdza ze nie obejmuja mimo ze napisane jest ze tak.Pozostaje czekac na rozpatrzenie reklamacji.Ogolnie balagan straszny
10/01/2014 16:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pablakiss 2014-01-11 13:37   
pablakiss - Profil pablakiss
@kris76-Ja jestem stalym klientem wizz tak jak ty,.,, srednio 4-5 lotow w miesiacu,., ceny maja naprawde male ale rozumiem Twoje rozczarowanie.
kris76 2014-01-11 04:55   
kris76 - Profil kris76
Pretensje. Przeczytaj dobrze mój tekst. Wykupiłem usługę WIZZ Privilege Pass z tym był problem tyle w temacie. A co do tanich linii i różnicy to chyba wiadomo każdemu.Nie dokonywałem porównania między lufthansa a wizz ...
pablakiss 2014-01-11 03:48   
pablakiss - Profil pablakiss
kris76@ mysle ze nie jestes pierwszym i nie ostatnim,., z drugej strony,., kup bulke w pekarni za 70 groszy a w supermarkecie za 15... do kogo masz pretensje?
kris76 2014-01-10 20:06   
kris76 - Profil kris76
Przepraszam za literówkę ma być komfort-oczywiście
kris76 2014-01-10 20:04   
kris76 - Profil kris76
Ostatecznie nie dostałem odpowiedzi na reklamację ale maila w której powitano mnie jako nowego członka w programie WIZZ Privilege Pass! Czyli ogólnie cała sprawa bez echa .Ale w każdej dokonanej rezerwacji w sumie 11 w tym 13 lotów pojawiła się możliwość zmiany bezpłatnej na duży bagaż i pierwszeństwo.Trzeba przejść przez wszystkie procedury czyli dodać bagaż i pierwszeństwo kwoty są cały czas za 0 zł i zatwierdzić na końcu tak jakby dodać nową usługę.Szkoda tylko ze nie wysilono się chociaż o jakiekolwiek przeprosiny za całą sytuację.Ale to nie powinno dziwić. Wizz robi się na duży minus w porównaniu z FR . Niestety ja dobieram loty ze względu na siatkę połączeń na lotniska skąd mam dalsze przesiadki . Co do Wizz nic dziwnego ze zanotował spadek w PL na lotniskach robią cyrki z tym bagażem podręcznym .Jest jeszcze kwestia że nie sprecyzowali do końca jasno jaka jest waga bagażu podręcznego.W przypadku Easyjet jest sprecyzowane ze waga nie obowiązuje.Tu nic nie pisze.Pewnie będzie to następna opcja płatna czy bagaż podręczny z limitem wagowym czy bez i czy duży czy mały. Ogólnie kosmos.Ale siatka połączeń w Pl jest taka a nie inna. Norwegian wszedł na rynek z połączeniami m.in.do BCN z WAW jest dla mnie już lepszy wybór .W przypadku tego przewoźnika co też jest dziwne wykupienie miejsca w samolocie trasa WAW -BCN jest w granicach 43zł A na paradoksalnie dla Brytyjczyka na trasie LGW-LPA jest koszt 15 zł.Wychodzi na to że w krajach gdzie stopa zyciowa jest dużo lepsza cena biletu i usługi jest tańsza. Może jak przewoźnik bardziej się rozwinie w PL będzie jakiś wybór.Konwort jeżeli chodzi o tanie linie mają jeden z lepszych plus wi-fi działa jak działa ale jest.
greg0303 2014-01-10 18:28   
greg0303 - Profil greg0303
serengeti: Rozumiem, co masz na myśli. Pasażerowie stracili wiele usług, które tradycyjnie były wliczone w cenę biletu, a teraz wymagają dodatkowej opłaty i to niezależnie od typu przewoźnika: niskokosztowy, hybrydowy czy tradycyjny.
serengeti 2014-01-10 18:02   
serengeti - Profil serengeti
greg, nie zgadzam sie, wszystkie swiadczenia ktore wymieniasz to sa wlasnie przywileje, dodatkowe luksusy za ktore moge ale nie musze zaplacic. nie ma to nic wspolnego z oplata wizzaira, ktora jest zdzierstwem, i powtorze, nazywanie tego przywilejem jest bezczelnoscia. w momencie kiedy ryanair poprawia swoje niewyszukane uslugi i czyni je bardziej przyjaznymi dla pasazera, wizzair wymysla cos dokladnie w odwrotnym kierunku.
greg0303 2014-01-10 17:36   
greg0303 - Profil greg0303
serengeti: Obecnie wszystko jest na sprzedaż. Linie lotnicze zorientowały się, że pewne dodatkowe usługi są popularne wśród pasażerów i można na nich dodatkowo zarobić. Przykłady dodatkowych opłat w klasie ekonomicznej z USA: priorytetowy boarding, posiłek taki sam jak w klasie pierwszej/biznes, indywidualne urządzenie rozrywki pokładowej (iPad/Android), większy/cięższy bagaż rejestrowany/podręczny, wstęp do saloniku VIP, przyśpieszona odprawa bezpieczeństwa z asystą pracownika linii lotniczej, dostarczenie bagażu rejestrowanego do biura/hotelu/domu pasażera (nie trzeba czekać przy karuzeli). Przewoźnicy mają również dodatkowe pakiety (roczne/2-letnie/3-letnie), które mogą łączyć kilka usług w jedną opłatę.
serengeti 2014-01-10 17:19   
serengeti - Profil serengeti
Jako jedyna linia wymysla oplate za duzy bagaz podreczny i jeszcze nazywa to przywilejem? Jak dla mnie to bezczelnosc.
greg0303 2014-01-10 17:17   
greg0303 - Profil greg0303
Mam nadzieję, że Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie. W większości wypadków wprowadzanie nowych usług wiąże się z chaotycznym okresem przejściowym.
kris76 2014-01-10 16:49   
kris76 - Profil kris76
Od dzisiaj wizz wprowadzil usluge w ramach ktorej za99 euro mamy na caly rok duzy bagaz podreczny i pierwszenstwo wejscia.Problem jest taki ze mimo ze w warunkach jest napisane ze wykupieniu uslugi obejmuje rezerwacje dokonane wczesniej ktorych loty sie nie odbyly u mnie po wykupieniu uslugi nie zostaly uznane w call center twierdza ze nie obejmuja mimo ze napisane jest ze tak.Pozostaje czekac na rozpatrzenie reklamacji.Ogolnie balagan straszny
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy