Norwegian: Najbardziej dynamiczny na warszaws

Tanie linie lotnicze Norwegian uznane zostały przez PP Porty Lotnicze za przewoźnika, który w minionym roku najbardziej zwiększył liczbę pasażerów na trasach z lotniska Warszawa (Okęcie) w segmencie przewozów niskokosztowych.Rok temu Norwegian otrzymał od PPL nagrodę za dynamiczny rozwój siatki połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Warszawa im. Fryderyka Chopina. W 2007 roku Norwegian podwoił liczbę pasażerów przewiezionych na trasach z Warszawy. Norweska linia posiada najwięcej połączeń z Warszawy do Skandynawii. Ze stolicy Polski polecieć można non-stop na trasach: Warszawa (Okęcie) - Oslo (Gardermoen), Warszawa (Okęcie) - Oslo (Rygge), Warszawa (Okęcie) - Bergen, Warszawa (Okęcie) - Trondheim, Warszawa (Okęcie) - Stavanger, Warszawa (Okęcie) - Sztokholm, Warszawa (Okęcie) - Kopenhaga. Ponadto, Norwegian oferuje atrakcyjne połączenia z Warszawy na trasach: Warszawa (Okęcie) - Birmingham, Warszawa (Okęcie) - Paryż (Orly), Warszawa (Okęcie) - Malaga, Warszawa (Okęcie) - Alicante, Warszawa (Okęcie) - Rzym (Fiumicino), Warszawa (Okęcie) - Split, Warszawa (Okęcie) - Ateny. a także, do końca sezonu zimowego, do Monachium i Salzburga. We wszystkich tych miastach samoloty Norwegian lądują na głównych lotniskach, co ułatwia dalsze przesiadki i skraca czas podróży. "Cieszymy się, że nasza strategia zrównoważonego rozwoju przynosi dobre efekty. Oferujemy naszym Klientom bardzo dobre porty docelowe. Ponieważ połączenia z Warszawy cieszą się rosnącym zainteresowaniem podróżnych, systematycznie zwiększamy liczbę rejsów na tych trasach. Planujemy też dalszy rozwój bazy w Warszawie, w której latem pojawi się trzeci Boeing B737-300." - powiedział Jarosław Święcki, dyrektor generalny Norwegian na Polskę. Łączna liczba pasażerów Norwegian obsłużonych w polskich portach lotniczych wzrosła w 2007 roku o 111%, do 545 tys. Stawia to norweską linię na pierwszym miejscu na liście przewoźników, którzy w ubiegłym roku najszybciej zwiększali przewozy pasażerskie.
20/03/2008 17:44  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
adams 2008-03-20 17:50   
adams - Profil adams
no tak widnieje na stronie. Nie zauwazyłem. soryyyy...
adams 2008-03-20 17:45   
adams - Profil adams
Tanie linie lotnicze Norwegian uznane zostały przez PP Porty Lotnicze za przewoźnika, który w minionym roku najbardziej zwiększył liczbę pasażerów na trasach z lotniska Warszawa (Okęcie) w segmencie przewozów niskokosztowych.Rok temu Norwegian otrzymał od PPL nagrodę za dynamiczny rozwój siatki połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Warszawa im. Fryderyka Chopina.

W 2007 roku Norwegian podwoił liczbę pasażerów przewiezionych na trasach z Warszawy. Norweska linia posiada najwięcej połączeń z Warszawy do Skandynawii. Ze stolicy Polski polecieć można non-stop na trasach:
Warszawa (Okęcie) - Oslo (Gardermoen),
Warszawa (Okęcie) - Oslo (Rygge),
Warszawa (Okęcie) - Bergen,
Warszawa (Okęcie) - Trondheim,
Warszawa (Okęcie) - Stavanger,
Warszawa (Okęcie) - Sztokholm,
Warszawa (Okęcie) - Kopenhaga.

Ponadto, Norwegian oferuje atrakcyjne połączenia z Warszawy na trasach:
Warszawa (Okęcie) - Birmingham,
Warszawa (Okęcie) - Paryż (Orly),
Warszawa (Okęcie) - Malaga,
Warszawa (Okęcie) - Alicante,
Warszawa (Okęcie) - Rzym (Fiumicino),
Warszawa (Okęcie) - Split,
Warszawa (Okęcie) - Ateny.
a także, do końca sezonu zimowego, do Monachium i Salzburga. We wszystkich tych miastach samoloty Norwegian lądują na głównych lotniskach, co ułatwia dalsze przesiadki i skraca czas podróży.

"Cieszymy się, że nasza strategia zrównoważonego rozwoju przynosi dobre efekty. Oferujemy naszym Klientom bardzo dobre porty docelowe. Ponieważ połączenia z Warszawy cieszą się rosnącym zainteresowaniem podróżnych, systematycznie zwiększamy liczbę rejsów na tych trasach. Planujemy też dalszy rozwój bazy w Warszawie, w której latem pojawi się trzeci Boeing B737-300." - powiedział Jarosław Święcki, dyrektor generalny Norwegian na Polskę.

Łączna liczba pasażerów Norwegian obsłużonych w polskich portach lotniczych wzrosła w 2007 roku o 111%, do 545 tys. Stawia to norweską linię na pierwszym miejscu na liście przewoźników, którzy w ubiegłym roku najszybciej zwiększali przewozy pasażerskie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama