Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

USA: Pozew pasażerów lotu kpt. Wrony

gosc_67f1
gosc_67f1
W dwa lata po pamiętnym lądowaniu kapitana Wrony na Okęciu, pasażerowie pilotowanego przez niego samolotu idą do sądu. W amerykańskim sądzie jest już gotowy pozew 115 pasażerów lotu z Newark do Warszawy. - Domagają się odszkodowania za stres, który przeżyli - mówi mecenas Jolanta Budzowska.

15/10/2013 18:20,  
<>

gość_f1528 - Profil
gość_f1528

Książka kapitana Wrony:
zobacz link
03/11/2013 04:10  

a czy ktoś z was spotkał się z tym, żeby domagać się odszkodowania za stres od przewoźników drogowych? Ostatnio jak jechałem zatłoczonym busem, kierowca jechał jakby przed chwilą przesiadł się z formuły 1. Naprawdę przeżyłem chwilę grozy i liczyłem na opatrzność anioła stróża!
17/10/2013 09:33  

@olo: na tym polega wymiar sprawiedliwosci w Stanach, ale na biednego (Boeing) nie trafilo :)
16/10/2013 14:45  

zakladam ze to nie ludzie sie na to napalili, tylko krwiopijcy z kancelarii prawniczych, co za swiat podły
16/10/2013 14:36  

@cani: o ile mi wiadomo, jest to pozew przeciw Boeingowi a nie LO czy kpt. Wronie.
15/10/2013 19:58  

Ludzie zawsze tacy byli, zachowują się jak hieny.
15/10/2013 19:29  

Oczywiście chodzi o kase. Prawnicy wezmą nawet najbardziej niemoralne sprawy w swoje rece. Ludzie nie rozumieją, że dostali drugą szanse po tym lądowaniu.
15/10/2013 18:55  

Pęd ludzi na kasę przeraża mnie. Czasami żałuję, że Wrona po prostu się nie rozwalił. Nie było by wtedy takich szopek!
15/10/2013 18:36  

W dwa lata po pamiętnym lądowaniu kapitana Wrony na Okęciu, pasażerowie pilotowanego przez niego samolotu idą do sądu. W amerykańskim sądzie jest już gotowy pozew 115 pasażerów lotu z Newark do Warszawy. - Domagają się odszkodowania za stres, który przeżyli - mówi mecenas Jolanta Budzowska.W dwa lata po pamiętnym lądowaniu kapitana Wrony na Okęciu, pasażerowie pilotowanego przez niego samolotu idą do sądu. W amerykańskim sądzie jest już gotowy pozew 115 pasażerów lotu z Newark do Warszawy. - Domagają się odszkodowania za stres, który przeżyli - mówi mecenas Jolanta Budzowska.W dwa lata po pamiętnym lądowaniu kapitana Wrony na Okęciu, pasażerowie pilotowanego przez niego samolotu idą do sądu. W amerykańskim sądzie jest już gotowy pozew 115 pasażerów lotu z Newark do Warszawy. - Domagają się odszkodowania za stres, który przeżyli - mówi mecenas Jolanta Budzowska.zobacz link
15/10/2013 18:22  

gosc_67f1 - Profil
gosc_67f1

W dwa lata po pamiętnym lądowaniu kapitana Wrony na Okęciu, pasażerowie pilotowanego przez niego samolotu idą do sądu. W amerykańskim sądzie jest już gotowy pozew 115 pasażerów lotu z Newark do Warszawy. - Domagają się odszkodowania za stres, który przeżyli - mówi mecenas Jolanta Budzowska.
15/10/2013 18:20  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: