Lloyds tsb - przelew międzynarodowy

23/09/2013 00:22  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_c99ab 2015-06-22 20:03   
gość_c99ab - Profil gość_c99ab
Odpowiadam ,dużo później ale może komuś się przyda. Kiedy ja zakładałam konto w Lloyts, miałam w tamtej chwili tylko nr polski i Pani, która mi konto otwierała powiedziała, ze nie bedzie możliwe robienie przelewów z polskiego nr, w sensie, ze nie wpiszesz kodu, ktory wyświetli Ci sie na ekranie w trakcie. I tak było.Dzwonią i kontaktują sie tylko na nr ang
usuniety 2013-09-23 00:23   
usuniety - Profil usuniety
Witam, jestem w Polsce i chciałbym dokonac przelewu międzynarodowego z banku lloyds do pko. Ktoś już przez to przechodził? Wiem, że za przlew zapłacę 10L i że dojdzie w przeciągu 3 dni. Sprawą kluczową dla mnie jest to, że obecnie nie mam już nr angielskiego tylko polski. W związku z tym zmieniłem to już w swoich danych i z racji bezpieczeństwa muszę odczekać 3 dni na zapamiętanie nr (czy coś tam tego pokroju). Tak więc mam pytanie do osób (BĘDĄCYCH W POLSCE) dokonujących takich przelewów CZY jak podaliście nr polski to bez żadnych problemów na koniec procesu wysyłki pięniędzy, czyli kodu weryfikacyjnego dzwoniąca do Was osoba, czy komputer dodzwaniał się? Podkleślam, mając w danych polski nr.
usuniety 2013-09-23 00:22   
usuniety - Profil usuniety
Proszę o pomoc
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy