×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lloyds tsb - przelew międzynarodowy


gosc_afb5
gosc_afb5


23/09/2013 00:22,  
<>

gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

gość_c99ab - Profil
gość_c99ab
  
Odpowiadam ,dużo później ale może komuś się przyda. Kiedy ja zakładałam konto w Lloyts, miałam w tamtej chwili tylko nr polski i Pani, która mi konto otwierała powiedziała, ze nie bedzie możliwe robienie przelewów z polskiego nr, w sensie, ze nie wpiszesz kodu, ktory wyświetli Ci sie na ekranie w trakcie. I tak było.Dzwonią i kontaktują sie tylko na nr ang
22/06/2015 20:03  

  
Witam, jestem w Polsce i chciałbym dokonac przelewu międzynarodowego z banku lloyds do pko. Ktoś już przez to przechodził? Wiem, że za przlew zapłacę 10L i że dojdzie w przeciągu 3 dni. Sprawą kluczową dla mnie jest to, że obecnie nie mam już nr angielskiego tylko polski. W związku z tym zmieniłem to już w swoich danych i z racji bezpieczeństwa muszę odczekać 3 dni na zapamiętanie nr (czy coś tam tego pokroju). Tak więc mam pytanie do osób (BĘDĄCYCH W POLSCE) dokonujących takich przelewów CZY jak podaliście nr polski to bez żadnych problemów na koniec procesu wysyłki pięniędzy, czyli kodu weryfikacyjnego dzwoniąca do Was osoba, czy komputer dodzwaniał się? Podkleślam, mając w danych polski nr.
23/09/2013 00:23  

  
Proszę o pomoc
23/09/2013 00:22  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie